Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Abaddon_Profanator

Abaddon_Profanator

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7660
  • Znaleziska 657
  • Mikroblog 7003
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 27
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 17:02:27
  • 7
te rzucanie pieniędzmi to takie średnie w kontekście charytatywnego motywu, ale może się czepiam #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
26.04.2026, 16:02:03
  • 8
#latwogang
Uzbierają podobną kwotę co WOŚP i żadne dziecko nie zmarznie, szacunek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 16:13:33 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: bez światełek do nieba to się nie liczy(nawet psiaki na nie czekają)
  • Odpowiedz
bartas009
bartas009
26.04.2026, 15:57:54
  • 4
Czy Lexi aby czasami nie mówiła czegoś takiego że na 142mln zgoli się na łyso ??? #latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 15:58:32 via Wykop
  • 5
@bartas009: Teraz płaczę że nie chce tego robić.
  • Odpowiedz
Lilac
Lilac
26.04.2026, 15:16:31
  • 3
To tak daleko poszło że albo gościu od tej fundacji ukradnie kasę i ucieknie do Izraela lub Paragwaju albo spróbuję legalnie przytulić większość kasy ale czy tak zrobi jak tak duże firmy jak Budimex, Tymbark wpłaciły kasę oni mają prawników i pieniądze aby gościa dojechać ciekawe jak to się skończy ale jestem pewny w 80% że będzie giga skandal. W sumie to taka suma że gościu może przytulić 1% tej sumy czyli
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 15:18:40 via Wykop
  • 0
@Lilac: Jak okaże się końcowo że tak jak najskuteczniejsze fundacje będzie miał 90% na pomoc to raczej nikt nie będzie z niego więcej wyciągał, z taką kasą to wystarczy nie być zbyt chciwym, ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 13:01:55
  • 6
Było fajnie to znowu zaczął się spęd atencjuszy. #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 12:54:20
  • 7
Wardęga to zamiast pilnować drzwi dyktafony chyba montuje. #latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
26.04.2026, 12:32:14
  • 1
#primemma #latwogang #polityka
Czy 1 mln na zywo na yt to jest rekord polski?
Bo poprzedni rekord to byl live trzaskowskiego u mentzena - ktos pamieta ile tam bylo na zywo ogladajacych? tez chyba cos kolo 800k-1mln
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 12:32:53 via Wykop
  • 0
@zadowyn31: koło 800k max, miliona tam nie było
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
26.04.2026, 12:03:07
  • 147
Tam za dwie godziny na zakończenie streama będzie przepychanka na klatce schodowej zeby się dostać przed kamerę jak emeryci o karpia w Lidlu XD

#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 12:04:47 via Wykop
  • 3
@Handstander12: Będzie jak w Mekce, ludzie będą zadeptywani na śmierć.
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
26.04.2026, 11:54:12
  • 12
#latwogang #polityka
Łatwo niech się ogarnie i słucha co prezydent mówi.
Macie w tej chwili wpuścić prezydenta na kawalerkę, bo zaraz nie będziecie jej mieć
Bela022 - #latwogang #polityka
Łatwo niech się ogarnie i słucha co prezydent mówi.
Ma...

źródło: 1896

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 26.04.2026, 11:55:35 via Wykop
  • 0
@Bela022: Ciekawe co by było jakby przyjechał pod blok, miało nie być polityki, ale prezydenta to ciężko wywalić.
  • Odpowiedz
Walec016
Walec016
Walec016
25.04.2026, 13:49:23
  • 162
Cała akcja z #latwogang pokazuje, że całe społeczeństwo potrafi się zjednoczyć oprócz tylko jednej grupki. Są nimi wykopki. Jesteście obrzydliwi, gardzę wami. Nie zapraszam do dyskusji.

#latwogang #cancerfighters
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 25.04.2026, 15:01:46 via Wykop
  • 22
@Walec016: Nie wiem czemu mam klaskać uszami z tego potężnego charity washingu, wiadomo że dzieciakom pomogą, ale swoje też przytulą, no i tyle.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
25.04.2026, 12:27:30
  • 245
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 25.04.2026, 14:30:33 via Wykop
  • 9
@Schwarzfahrer: W sumie trochę się tego obawiałem, jak blackpill stanie się w mainstreamie prawdą to jednocześnie kobietom opadną ostatnie kurtyny i będą otwarcie gardzić huopom z deficytami genetycznymi.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
25.04.2026, 10:35:13
  • 20
Absolutnie szokujące. Zwykły wypadek, chłop się przyznał, a robi się z tego zamach na Kennedyego

Gdzie były sądy i prokuratury jak policja wypuszczała majtczaka, nie łączyła jego BMW z rozbitą KIĄ i dała mu tygodnie na ucieczkę przed konsekwencjami ZABICIA 3 OSÓB

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej zastosował tymczasowy areszt wobec 57-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku, w którym zginął poseł Łukasz Litewka.


  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 25.04.2026, 10:55:26 via Wykop
  • 1
@Grzesiok: Od dzisiaj w tym kraju żyjesz? Tutaj często kastowość wygrywa ze sprawiedliwością.
  • Odpowiedz
BlackpillNaCalego
BlackpillNaCalego
25.04.2026, 08:02:27
  • 71
#blackpill #przegryw #spermiarz #simp
BlackpillNaCalego - #blackpill #przegryw #spermiarz #simp

źródło: FB_IMG_1777104012792

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 25.04.2026, 08:25:30 via Wykop
  • 10
@BlackpillNaCalego: nawet nie jest jakoś specjalnie urodziwa, ot 6/10, ale widać wystarczy do koszenia simpow z nawiązką
  • Odpowiedz

1417

Sprzeciwili się blokadzie reportażu o Sutryku. Wydawcy TVP zawieszeni

Sprzeciwili się blokadzie reportażu o Sutryku. Wydawcy TVP zawieszeni

Kolejny "półkownik" TVP w likwidacji, oraz dwoje wydawców programów informacyjnych TVP3 Wrocław zawieszonych. Sprawa ma związek z ujawnieniem przez nich kulis zablokowania reportażu dotyczącego aktu oskarżenia wobec prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Emerald84
z
dorzeczy.pl
dodany: 24.04.2026, 10:36:38
  • 133
  • #
    wroclaw
  • #
    tvp
  • #
    telewizja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 24.04.2026, 14:50:13 via Wykop
  • -1
@bropek: Problemem jest to że wszelkie rozsądne alternatywy ucina duopol w zarodku a zostają takie które nie zagrażają zbytnio lub takie które można pożreć. W dodatku mają swoje media. I tak to się toczy.
bialy100k
bialy100k
23.04.2026, 20:46:58
  • 11
#ufo
Kolejny (11) trup z serii "pracownik NASA Propulsion Lab" - tym razem 29 lat, tak jak i inni wyszedł z domu z BEZ telefonu i portfela. Spalony w aucie.
bialy100k - #UFO 
Kolejny (11) trup z serii "pracownik NASA Propulsion Lab" - tym raz...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 24.04.2026, 04:29:32 via Wykop
  • 0
@bialy100k: wygląda na jakiś ostry psy-op
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
23.04.2026, 09:18:30
  • 12
695 + 1 = 696

Tytuł: Dungeon Crawler Carl
Autor: Matt Dinniman
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★
solejukowski - 695 + 1 = 696

Tytuł: Dungeon Crawler Carl
Autor: Matt Dinniman
Gatune...

źródło: 1000082994

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 23.04.2026, 17:03:38 via Wykop
  • 1
Głównie czarny humor, ale taki grzeczny, żeby nikogo nie obrazić.


@solejukowski: To w takim razie d--a a nie czarny humor
  • Odpowiedz
Kapitan_z_Tworek
Kapitan_z_Tworek
22.04.2026, 19:42:53
  • 5
Wszystkich wielkich Polaków chcą umoczyć w gównie. Wałęsa, Wojtyła, Lewandowski i teraz przyszedł czas na Mariusza P. Kto następny? Małysz? Zastanawiam się czy ruska agentura nie macza w tym palców...

#lechwalesa #2137 #lewandowski #pudzian #rosja
KapitanzTworek - Wszystkich wielkich Polaków chcą umoczyć w gównie. Wałęsa, Wojtyła, ...

źródło: MxSk9kpTURBXy81NTY0MTVkOWY4MzA1ZDAxMmM0MDdlZDE0ODA5MTQ5MC5qcGeSlQMAzJfNCxDNBjmTBc0EsM0CdN4AA6EwAaExAaEzww

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 23.04.2026, 05:26:45 via Wykop
  • 1
@Kapitan_z_Tworek: Jest to jednak zastanawiające że każdy z większych Polaków kończy umoczony w jakimś gównie.
  • Odpowiedz
gwiezdny_surfer
gwiezdny_surfer
20.04.2026, 10:58:23
  • 7
Ma ktoś shota gdzie dzwoni chłop co przedstawił się jako Mariusz z Brighton i to on rozpoczął tego mema? Lub może jakiś shot gdzie dzwoni typowy fan Stanowskiego i mówi że dobrą robote robi?
#kanalzero #stanowski #kanalsportowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 20.04.2026, 11:22:18 via Wykop
  • 8
@gwiezdny_surfer: Mariusz z Brighton to bardziej wynik częstego dzwonienia prostych chłopów z zagranicy niż jakiś specyficzny przypadek rozmówcy. Ot kolektywne przypisanie danego zjawiska. A co do dobrej roboty to dużo telefonów było takich jak Stanowski był w Kanale Sportowym, wtedy co chwilę dzwoniący walił peany jaką to dobrą robotę nie robi. W Kanale Zero też czasem jest, ale apogeum było jeszcze w Kanale Sportowym.
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
20.04.2026, 10:10:40
  • 7
Sytuacja w Tajlandii pokazuje, że dzietność może spaść o 0,23 raptem w dwa lata. Tajlandczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nie dość, że ich dzietność wynosi skromne 0,87 to urodzenia za pierwsze trzy miesiące tego roku spadły o 10 % względem trzech pierwszych miesięcy poprzedniego roku.

#demografia #swiat #azja #dzieci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator 20.04.2026, 10:51:24 via Wykop
  • 3
@Jggggcccc: Czarni i Hindusi będą rządzić na świecie, w sumie dobrze że żyję teraz jednak xd.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 29
  • Strona 9 z 29
  • >

Kruczysław

  • Witam, miłego dnia.
  • Ślunsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking