Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0caffe

0caffe

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52414
  • Znaleziska 1538
  • Mikroblog 50876
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 30
magda_em
magda_em
17.03.2026, 17:44:43
  • 13
#f1 czy to już raj?
magda_em - #f1 czy to już raj?

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 17.03.2026, 18:14:00 via Android
  • 5
@magda_em przerywamy stymulację??
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
16.03.2026, 19:36:44
  • 9
oguem to polecam chatgpt do wyszukiwania statystyk
#f1
niechcetukonta - oguem to polecam chatgpt do wyszukiwania statystyk
#f1

źródło: ghfdh45

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 16.03.2026, 21:30:10 via Android
  • 3
@niechcetukonta @fevo podobno kubic.ai świetnie się spisuje
  • Odpowiedz
fevo
fevo
16.03.2026, 15:47:51
  • 7
Mattia bardzo ostro o Ferrari:

Ale oni nic nie wygrali od 2008 roku


#f1
fevo - Mattia bardzo ostro o Ferrari:
Ale oni nic nie wygrali od 2008 roku

#f1

źródło: 1000014333

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 16.03.2026, 16:36:19 via Android
  • 2
@fevo sam do tego rękę przyłożył xD
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 16.03.2026, 09:53:10
  • 9
#f1 mam podejrzenia że @QRQ może lubić azjatki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
16.03.2026, 09:56:32 via iOS
  • 5
@0caffe: pytanie czy te z siurem również
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
16.03.2026, 09:58:51 via Android
  • 6
@Hadolf_Itler: takie najlepsze
  • Odpowiedz
Najmilszy_Maf1oso
Najmilszy_Maf1oso
15.03.2026, 19:48:29
  • 10
Gościu... To jest pojemnik na mocz...
Eksperci...
#f1
Najmilszy_Maf1oso - Gościu... To jest pojemnik na mocz...
Eksperci...
#f1

źródło: 8442

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 19:52:02 via Android
  • 5
@Najmilszy_Maf1oso jedną rurką wchodzi, drugą wychodzi
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 19:41:08
  • 21
#f1 gdybym był Toto Wolffem, to bym postawił na Antonellego żeby go wspierać w wygraniu WDC, do tej pory najmłodszym zdobywcą tego tytułu jest Vettel, który miał w chwili triumfu 21 lat, Kimi aktualnie ma 19

Taki tekst że w Mercedesie jeździł najmłodszy zdobywca tytułu brzmi dumnie, dobrze siada marketingowo, już na zawsze będzie zapisane w historii, a o gekonie zapomną na następny rok, tak samo jak o tym co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
15.03.2026, 19:43:35 via Wykop
  • 13
@0caffe: Noo w sumie... Mają taką przewagę, że Antonelli mógłby to na luzie wygrać. Wystarczy się nie rozbijać i dojeżdżać co wyścig na tym P1-P2. I skręcić silnik Russellowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grett
grett
grett
15.03.2026, 19:45:05 via Wykop
  • 8
@0caffe: ciekawe kiedy Russell by się skapnął i co bym zrobił :D chciałbym to zobaczyć.
chyba robili teraz testy osłabiania bolida :D
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
15.03.2026, 12:32:17
  • 115
Na telegazecie TVP1 aktualna klasyfikacja, nie dajcie się zacipować redditowi
#f1
johnkashtan - Na telegazecie TVP1 aktualna klasyfikacja, nie dajcie się zacipować red...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 12:35:46 via Android
  • 3
@johnkashtan o c--j, to jeszcze działa
0caffe - @johnkashtan o c--j, to jeszcze działa

źródło: temp_file473147539697835706

Pobierz
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:44:09
  • 6
#f1 trzech kierowców Mercedesa na podium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
15.03.2026, 08:44:46 via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:38:14
  • 41
#f1 jeśli już któryś z mercedesa ma zdobyć WDC, to niech to będzie antonelli xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Optimum
Optimum
15.03.2026, 08:35:54
  • 204
#f1 flag waver nie podpisany, bo Chińczycy też nie potrafią odróżnić
Optimum - #f1 flag waver nie podpisany, bo Chińczycy też nie potrafią odróżnić

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:36:19 via Android
  • 79
@Optimum on się tak nazywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akatrosh
Akatrosh
15.03.2026, 08:32:08
  • 0
#f1 Jak oceniasz wyścig?

Jak oceniasz wyścig?

  • 1/10 23.6% (26)
  • 2/10 14.5% (16)
  • 3/10 16.4% (18)
  • 4/10 6.4% (7)
  • 5/10 10.9% (12)
  • 6/10 12.7% (14)
  • 7/10 5.5% (6)
  • 8/10 4.5% (5)
  • 9/10 0% (0)
  • 10/10 5.5% (6)

Oddanych głosów: 110

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:34:11 via Android
  • 0
@Akatrosh ja miałem zamiar robić ankiety po wyścigach ale c--j, rób jak chcesz xD
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:22:40
  • 4
#f1 ciekawe czy Horner ma satysfakcję że RBR się sypie po jego odejściu czy bardziej mu szkoda że tyle lat jego pracy się marnuje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
Autor
15.03.2026, 08:26:57 via Android
  • 1
@Atomus zależy jak na to patrzeć, był w RBR od początku, pod jego kierownictwem Vettel i Verstappen zdobyli po 4WDC
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
15.03.2026, 08:14:14
  • 2
#f1 przespałam od 18 okrążenia, coś się działo?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:14:45 via Android
  • 3
@iselilja czerwone klauny ścigały się między sobą i gekon znowu na P2
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:06:22
  • 0
#f1 Ocunt +10s ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 08:04:45
  • 0
#f1 Hamilton mówi że nie ma mocy a ciśnie Leclerca xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qbanek1
Qbanek1
15.03.2026, 07:50:38
  • 0
burwa pilotWP ded

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 07:51:13 via Android
  • 0
@Qbanek1 https://fmhy.net/video#live-tv-sports
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 07:50:29
  • 3
#f1 czerwone klauny, zebrało im się na ściganie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 07:47:21
  • 8
#f1 kierowcy ferrari się dotykają (ꖘ⏏ꖘ)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaJeM0
MaJeM0
MaJeM0
15.03.2026, 07:48:14 via Wykop
  • 1
@0caffe: a pora Family friendly (╯°□°)╯︵ ┻━┻, bezeceństwa najmłodszych.
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
15.03.2026, 07:48:56 via iOS
  • 1
@0caffe: wczoraj szarl mówił że hamilton w nim skończył
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe 15.03.2026, 07:43:39
  • 5
#f1 to jeszcze nawet nie jest połowa wyścigu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
15.03.2026, 07:44:00 via Wykop
  • 4
@0caffe: Polać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
15.03.2026, 07:44:28 via Wypiek
  • 1
@0caffe delektuj sie tym, ja bym tam mogl ogladac ich 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
crazy88
crazy88
15.03.2026, 07:38:44
  • 6
#f1 colapinto iq milion chyba xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe 15.03.2026, 07:39:07 via Android
  • 0
@crazy88 opon nie zmieniał jeszcze xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 21
  • Strona 10 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 03.10.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 04.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.09.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking