Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

354

Kibole znów demolują Rynek we Wrocławiu. Ranny człowiek!

Kibole znów demolują Rynek we Wrocławiu. Ranny człowiek!

Do kolejnej burdy z udziałem pijanych kibiców z Anglii i Hiszpanii doszło w środę po godzinie 15 na wrocławskim Rynku. Policja użyła armatek wodnych. W stronę policjantów lecą butelki!

robertwroclawski
robertwroclawski
robertwroclawski
z
tuwroclaw.com
dodany: 28.05.2025, 14:19:38
  • #
    wroclaw
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Użycie armatki wodnej
tamagotchi
z x.com
  • 2
Reportaż Polsat News
tamagotchi
z youtube.com
  • -2

Komentarze (60)

najlepsze

Foxrate
Foxrate
Foxrate
28.05.2025, 14:28:47 via Wykop
  • 67
Mam wrażenie z włodarzy Wrocka jakby nic się nie dzieje..
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
28.05.2025, 17:35:43 via Wykop
  • 23
@Foxrate: 24h sąd powinien wszystkim klepnąć kary finansowe po 50-100koła jak nie to areszt, do tego zakaz wjazdu do schengen 10lat. Moze by się zwierzęta nauczyły
  • Odpowiedz
irish71
irish71
irish71
28.05.2025, 17:51:52 via Android
  • 18
@PiersiowkaPelnaZiol jakas podstawa prawna do obciazenia kogos finansowo na 50-100k? Chyba nie mamy zadnych przepisow na to
  • Odpowiedz
alechemiX
alechemiX
28.05.2025, 15:33:09 via Wykop
  • 41
A gdzie byli Polscy kibole co to mieli bronić kraju w razie agresji z zewnątrz?

edit: już wiem - byli zajęci przemytem ludzi https://wykop.pl/link/7717823/pseudokibice-pomagaja-przemycac-ludzi-z-bialorusi-do-polski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mdx91
Mdx91
28.05.2025, 17:57:33 via Android
  • 2
@alechemiX i na prawde wolisz zeby ten motloch n---------l sie z naszym motlochem w konsekwencji r------------c jeszcze wiecej czy lepiej jak policja to ogarnia? A nie. Ty po prostu postanowiles sprytnie przemycic inny temat.
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
28.05.2025, 19:21:35 via Wykop
  • 8
A gdzie byli Polscy kibole co to mieli bronić kraju w razie agresji z zewnątrz?


@alechemiX: są zajęci kandydowaniem
  • Odpowiedz
olddev
olddev
olddev
28.05.2025, 17:37:17 via Wykop
  • 35
Oj czepiacie się! To takie misie i tygryski. Są mlodzi muszą i powinni się wyszaleć! Kuźnia natodowych talentów. Moze gdzieś tam jest nowy prezydent?a jak Hiszpanie to może nawet krol!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dondussy
dondussy
dondussy
28.05.2025, 21:38:28 via Wykop
  • 0
@olddev: A jak Anglicy to nie?
  • Odpowiedz
olddev
olddev
olddev
29.05.2025, 15:16:43 via Wykop
  • 0
@dondussy: no oni mogą zostać co najwyżej krolowa:)
  • Odpowiedz
b.....r
konto usunięte 28.05.2025, 17:02:44 via Wykop
  • 27
Odesłać dziadów do domu, niech walczą ze swoimi przybyszami jak są tacy odważni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alex-newsky
alex-newsky
28.05.2025, 17:36:40 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Whitestork
Whitestork
Whitestork
28.05.2025, 18:03:28 via Android
  • 21
Dlaczego Ukraińcy ni bronią swojego miasta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....e
S.....e
konto usunięte 28.05.2025, 18:13:45 via Wykop
  • 4
@Whitestork: Bo siedzą na wypoku
  • Odpowiedz
pablo1608
pablo1608
pablo1608
28.05.2025, 20:53:26 via Android
  • -4
@Whitestork @Whitestork bo Ci co mogli by bronić walczą w okopach w ruskimi
  • Odpowiedz
Rumuncajz
Rumuncajz
28.05.2025, 18:08:17 via Wykop
  • 11
A gdzie lysy pedal? Dalej glaszcze kotka czy mizia po p-----e ta loche z onlyfansa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wqeqwfsafasdfasd
wqeqwfsafasdfasd
28.05.2025, 17:49:11 via Wykop
  • 10
Polska powinna wprowadzić wizy dla wszystkich mężczyzn spoza Polski, bo chichotem losu jesteśmy dziś jednym z najbezpieczniejszych krajów na ziemi...
wqeqwfsafasdfasd - Polska powinna wprowadzić wizy dla wszystkich mężczyzn spoza Polsk...

źródło: kolorwoi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TzK_
TzK_
28.05.2025, 15:09:14 via Wykop
  • 7
Przeczytałem artykuł i nadal nie wiem na jakie wydarzenie ci kibice Anglii i Hiszpanii przybyli do Wrocławia, eliminacje Mistrzostw Świata? ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
28.05.2025, 15:20:26 via Wykop
  • 24
@TzK_: finał jakiegoś gównoturnieju UEFA
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
28.05.2025, 17:26:37 via Android
  • 7
@TzK_ @niedorzecznybubr
Tzw. Puchar Konfitury
  • Odpowiedz
panArchitekt
panArchitekt
28.05.2025, 18:41:37 via Wykop
  • 5
Ej ale to szlachetne burdy są. Może prawdopodobnie przyszły prezydent przyjedzie coś rozwalić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores
28.05.2025, 18:09:31 via Wykop
  • 5
To są pomówienia.
Jak twierdzi Nawrocki, to szlachetna, męska zabawa.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shemek
Shemek
29.05.2025, 06:16:40 via Wykop
  • 1
@editores: Jak twierdzi Trzaskowski, to goscie z postepowego zachodu xd
  • Odpowiedz
Shemek
Shemek
29.05.2025, 15:21:36 via Wykop
  • 0
@editores: Nie zesraj sie. Powiedział mi to w prywatnej rozmowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to nie sa zadni kibole tylko fani piłki nożnej z postepowego zachodu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3705
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3203
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3108
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3014
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
1724
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #powodz
  • #wroclawradar
  • #polska
  • #heheszki
  • #krakow
  • #warszawa
  • #mpkwroclaw
  • #pytanie
  • #poznan
  • #jedzenie71
  • #nieruchomosci
  • #fotografia
  • #pogoda
  • #dolnyslask
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking