Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

540

Borderlands 3 Trailer

Trailer najnowszej odsłony kultowej serii Borderlands

p.....3
p.....3
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 28.03.2019, 19:11:57
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    rozrywka
  • #
    gry
  • #
    borderlands
  • #
    zainteresowania
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Can't Hold Me Down - GRiZ ft. Tash Neal
Devcio
z youtu.be
  • 0
Borderlands 3 do zdobycia dzięki protokołowi torrent
konto usunięte
z faniborderlands3.pl
  • 0

Komentarze (114)

najlepsze

Funky__Koval
Funky__Koval
28.03.2019, 20:45:56
  • 87
Fajnie. Szkoda tylko, że silnik ten sam. Czyli nie "3 częśc" ale dodatek do jedynki :P ;) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gerard_z_Libii
Gerard_z_Libii
28.03.2019, 20:56:50
  • 99
@Funky__Koval: dokładnie, trochę to przez to odpycha i wygląda na mało świeże. W tych scenkach w zaciemnieniu wyglądało to lepiej, ale w ujęciach na silniku i z gry to wygląda nadal jak gra sprzed 10 lat. Całkowity brak zmiany stylu graficznego i ten sam świat, otoczenie, budynki ze złomu to też trochę rozczarowanie. Mogli się wysilić i zmienić jakoś "kreskę", dać jakieś inne planety ze skrajnie inną estetyką. A tak
  • Odpowiedz
Devcio
Devcio
28.03.2019, 23:04:12
  • 176
@Funky__Koval: Yyyyy, to jest na UE4 więc nie taki sam silnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) I po co zmieniać styl graficzny jeżeli jest on wizytówka tej gry, ludzie chcą nie wiadomo jakich fotorealistycznych grafik a potem narzekanie że gameplay słaby.
Imho mi wystarczy lepsze oświetlenie plus większa szczegółowość modeli i tekstur, bo po kij od nowa wynajdować koło jak działa.
  • Odpowiedz
SomeoneFromPoland
SomeoneFromPoland
28.03.2019, 20:26:52
  • 44
Mam nadzieje że będzie tak samo zajebisty jak każda inna część.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Boreale
Boreale
28.03.2019, 23:10:26
  • 29
one question and one question only:
EXPLOOOSIOONS?!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....r
k.....r
konto usunięte 29.03.2019, 08:49:07
  • 3
@Boreale: W GOT YOU COVERED, BBY!!
  • Odpowiedz
bestnickever
bestnickever
28.03.2019, 23:14:34
  • 24
Jeszcze remaster jedynki w przyszłym tygodniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
bestnickever - Jeszcze remaster jedynki w przyszłym tygodniu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luki839
luki839
29.03.2019, 00:42:53
  • 16
@bestnickever: Warto zaznaczyć, że posiadacze edycji PC, dostaną remaster za darmo.
  • Odpowiedz
BetonowyMakaron
BetonowyMakaron
29.03.2019, 06:34:53
  • 9
@Kryspin013: właśnie o to chodziło z tym stylem graficznym, ma się nie starzeć. Pierwotnie grafika miała być realistyczna, ale na szczęście zmienili to.
BetonowyMakaron - @Kryspin013: właśnie o to chodziło z tym stylem graficznym, ma się ...

źródło: comment_TE1eA4d5xViW95fcQgreJ92AWwlt56xO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawliko
Pawliko
28.03.2019, 19:18:26
  • 20
Nie ma lepszy gry do grania na lanie ;p
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

U.....e
U.....e
konto usunięte 28.03.2019, 19:59:57
  • 75
@Pawliko: Jest. Czekamy na Left 4 Dead 3. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dracul
dracul
28.03.2019, 23:11:32
  • 36
@UberKatze: niestety valve nie liczy do 3... ale studio odpowiedzialne za l4d robi własnego teraz coopa zombie który nosi nazwe back 4 blood, tylko czekać na zapowiedź
  • Odpowiedz
hacerking
hacerking
29.03.2019, 00:40:01
  • 19
Powiem szczerze, że jedynkę ograłem kilka razy (kuźwa, ale mechanika się zestarzała), to jednak dwójeczka z dodatkami to jest dopiero zajebistość!
Tak więc czekam na trójeczkę i uświadamiam niektórych, że ta gra miała mieć normalną grafikę, lecz pod koniec projektowania postanowiono, że jednak stawiają na cel-shading.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skarekrow
skarekrow
skarekrow
29.03.2019, 08:13:44 via iOS
  • 4
@hacerking: w czym sie zmienila mechanika miedzy jedynka a dwojka ze taka jest roznica wg Ciebie?
  • Odpowiedz
yojo2
yojo2
29.03.2019, 10:34:48
  • 0
@skarekrow: przede wszystkim strzelanie w jedynce jest totalnie beznadziejne, ma się wrażenie braku kontroli nad broniami i to, czy trafisz w cel jest zasadzie losową kwestią. Snajperki w szczególności są do niczego.
  • Odpowiedz
F.....k
F.....k
konto usunięte 28.03.2019, 20:24:16
  • 18
Wub Wub Wub Wub Wub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lebowski-mini
lebowski-mini
28.03.2019, 19:21:24
  • 9
będzie grane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Red_u
Red_u
29.03.2019, 07:24:34
  • 8
RHYS!!!! Kurła, jeszcze Fiona musi być!
Red_u - RHYS!!!! Kurła, jeszcze Fiona musi być!

źródło: comment_IWb4Kiy2YoN4V40dJEuRbmPQTTU5JvZT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czlowiek_Sledz
Czlowiek_Sledz
29.03.2019, 01:01:03
  • 8
Muszę przyznać, że Maya wygląda lepiej niż dobrze.
Czlowiek_Sledz - Muszę przyznać, że Maya wygląda lepiej niż dobrze.

źródło: comment_zmtTOAuMXeX16WO9Xjv0Q7nxLBSf4ytM.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zarroc
zarroc
29.03.2019, 11:54:20
  • -6
@Czlowiek_Sledz: trochę podobna do tej
zarroc - @Czlowiek_Sledz: trochę podobna do tej

źródło: comment_Z4uVraqc91DjdjezIOAFEtBbKw5g7zyr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
4174
Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!
Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!
3579
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
3222
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
2840
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
2834
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #usa
  • #europa
  • #ekonomia
  • #technologia
  • #polska
  • #wiadomosci
  • #nauka
  • #militaria
  • #zainteresowania
  • #izrael
  • #kultura
  • #rozrywka
  • #sport

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking