Lubię PRL

Seta i tłuczone ziemniaki, do tego zabawne plakaty, pralka Frania, dowcip, kartki oraz nostalgia. W przestrzeni miejskiej od lat funkcjonuje przaśno-cukierkowy stereotyp PRL-u, nie zdziwmy się zatem, jeśli wkrótce młode pokolenie dojdzie do wniosku, że życie w tamtej Polsce było całkiem przyjemne.

- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- Odpowiedz




