Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

651

Lijewski goooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof Lijewski strzela gola na 4 sekundy przed końcem finału.

tino71
tino71
z
youtube.com
dodany: 29.05.2016, 19:24:20
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    sport
  • #
    kielce
  • #
    mecz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Z 20:28 do remisu
Jacolex
z youtube.com
  • 19
rzuty karne
biszkoptowy_pies_obronny
z youtube.com
  • 12

Komentarze (34)

najlepsze

patool
patool
30.05.2016, 12:23:13
  • 0
Spokojnie, mieli dużo czasu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z.....k
z.....k
konto usunięte 30.05.2016, 06:45:37 via Android
  • -1
ja nie ogladslem, czy moze mi ktos powiedziec czy ten gol wplynal na wynik meczu tzn. wygralismy? bo on byl na wyrownanie z tego co widzialem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

simun
simun
30.05.2016, 06:59:47 via iOS
  • 1
@zulik: wyrównał, co doprowadziło do dogrywki, w której też był remis. Wygraliśmy dopiero w karnych
  • Odpowiedz
w.....5
w.....5
konto usunięte 30.05.2016, 09:26:20
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

xarcy
xarcy
30.05.2016, 15:08:25
  • -2
Każdy może sobie uprawiać jaki tylko sport sobie wymarzy. Tylko po co pokazywać to publicznie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gieekaa
Gieekaa
30.05.2016, 06:39:05
  • -3
Lubię oglądać piłkarz (nożnych). Tam raz dwa wiadomo że wtopiliśmy i bez stresu można sobie patrzeć w tv, pić piwko i sypać coorvami. A tacy siatkarze to bęz tajbreka, bez przewag nie skończą meczu. Ręczni to samo. Nie mogą normalnie wygrać tylko muszą rzucać w ostatnich sekundach. Na stojąco trzeba oglądać :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nowart76
nowart76
nowart76
30.05.2016, 05:53:55
  • -8
To jest walka i prawdziwy, męski sport (drużynowy). A dla krytykantów jak jeden z powyższych - możecie sobie porównać zaangażowanie i wolę walki szczypiornistów z Polski do zachowania księżniczek o zarobkach których zawodnicy innych dyscyplin mogą marzyć https://www.youtube.com/watch?v=QkFgdhNZ6kU... komentarz chyba zbędny...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaspe
kaspe
kaspe
30.05.2016, 07:37:14
  • 30
@nowart76: W piłce nożnej zawodnicy robią po 13 kilometrów w ciągu meczu. By być w czołówce trenować trzeba od 5 roku życia (zresztą jak w każdym sporcie). Umiejętności techniczne gry nogami są w ogóle bardzo spektakularne i po prostu przyjemnie się piłę ogląda. A Ty skupiasz się na tym, że są momenty w grze, gdy w starciu ktoś się przewróci i chce wymusić korzyść dla drużyny (niestety ale system sędziowania
  • Odpowiedz
kondiz
kondiz
30.05.2016, 08:30:08
  • 9
@kaspe: @nowart76: Dodałbym jeszcze fakt, że gdyby piłka ręczna była z jakiegoś powodu o wiele bardziej popularna, to pewnie o wiele więcej osób by się nią interesowało i zawodnicy, których oglądaliśmy w meczu mogliby wcale w takim finale nie grać. W piłce nożnej jest olbrzymia konkurencja i sporo osób trenuje od małego, a tylko garstka najlepszych na świecie (w stosunku do tego ile trenowało) zarabia krocie.
  • Odpowiedz
mango
mango
30.05.2016, 08:09:49
  • -9

Komentarz usunięty przez moderatora

juniorex
juniorex
juniorex
30.05.2016, 10:13:48
  • 0
@mango: szczypiorniak
  • Odpowiedz
jachukuku
jachukuku
jachukuku
30.05.2016, 05:09:32
  • -20

Komentarz usunięty przez moderatora

juniorex
juniorex
juniorex
30.05.2016, 05:21:27
  • -106
Jaranie się sportem, w którym profesjonalnie gra może z 2000 osób na świecie. Równie zasadne co jaranie się trzecią ligą żużla czy koszykówką kobiet. Można, tylko po co...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....o
C.....o
konto usunięte 30.05.2016, 05:46:30
  • 47
@juniorex: i taka opinia jest w porządku. Podajesz błędną tezę, na której się opierasz, więc mogę z czystym sumieniem zignorować wnioski. Taki trolling lubię.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
30.05.2016, 06:34:57
  • 7
@juniorex: W Polsce profesjonalnie w piłkę nożną gra góra z 30 zawodników. Reszta to robotnicy którzy biegają sobie po boisku. Jak się ciut zestarzeją to jadą do jakiegoś bogatszego klubu w 2 lidzie zachodniej albo na jakieś Cypry zarobić kasy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Hity

tygodnia

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2468
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2367
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1950
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1771
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1675
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking