Ile są warte programy lojalnościowe na stacjach paliw?

Programy lojalnościowe na stacjach paliwowych potwierdzają stare powiedzenie, że nie ma darmowych hot dogów. Zrobiłem swoisty wskaźnik Big Maca dla stacji benzynowych. Hot dog indeks mówi ile paliwa trzeba zatankować, żeby za punkty lojalnościowe kupić bułkę z parówką.

- #
- #
- #
- 144





Komentarze (144)
najlepsze
swoją drogą chyba w innych krajach takich cyrków nie robią
Pytanie o paragon/fakturę trzeba przyjąć na
Pozdrawiam, kierowca zawodowy :P
Podsumowując, programy rabatowe potwierdzają stare powiedzenie, że nie ma darmowych hot dogów. Za przekąskę trzeba zapłacić lojalnością do sieci. Z drugiej strony lepiej ciułać punkt po punkcie, żeby za jakiś czas (trzeba nastawić się na długi marsz) dostać coś za friko, niż nie zbierać i nie dostawać nic.
oczywiście, że wartość jest znikoma, ale o jakim czasie zainwestowanym mówisz? tak jak napisałem wcześniej- nie jadę specjalnie na drugi koniec miasta żeby zatankować na "mojej" stacji, ale jeśli i tak tankuję to co mi się stanie jeśli nabije przy okazji punkty? po 2 latach takiego zbierania, punkty wymieniłem na światła rowerowe o wartości
Jak masz przy domu stację np. Orlen to tankujesz na Orlenie, a nie jedziesz
Ps Lukoil też jakiś taki tani jest chyba , ale mi jakoś nigdy nie po drodze .
Zapomniałem dodać, że i tak Carrefour zaopatruje się w hurcie na bazie Orlenu, tak czy owak Orlen górą.
@UgAnDuS85:
za paliwo a nie za patelnie.
Ja tankując motocykl przez rok uzbierałem w Lotosie na kawę. Wkrótce po tym, jak wykorzystałem swoje punkty, jedyny Lotos w 200 tys. mieście (Toruń) zamknął siedzibę :)