Wpis z mikrobloga

@Trzyzet: Nigdy nie miałem styczności z Linuxem na swoim PC'cie i postanowiłem wgrać aby mieć kwestie porównania ;-)

Android'a sobie sam moduję pod siebie to z Linuxem też tak źle być nie powinno chyba.

Mój bracki używa ElementaryOS, ale nigdy się nim nie bawiłem jakoś dłużej nich kilka sekund.
  • Odpowiedz
polski remix Ubuntu


@empe12: No nigdy przenigdy, za żadne skarby świata. Polskie strony, wykop włącznie, są usiane ludźmi którzy mają problemy kompletnie z pupy, tylko przez to, że używają naszego zabugowanego remixa.

jak z programami, flashem


@empe12: buntu to buntu, wszędzie tak samo
  • Odpowiedz
@empe12: Dokładnie, słuchaj @aseeon a, nie instaluj żadnych przeróbek. Ta sama zasada co w Windowsie, albo wyjebią jedną ważną pierdołę którą akurat będziesz potrzebował(jakaś biblioteka, cokolwiek) albo najebią niepotrzebnego gówna. Oba objawy mogą występować łącznie w różnych proporcjach.
  • Odpowiedz
A czym się różni Xubuntu od Ubuntu?


@Cripex: środowiskiem graficznym, managerem okien, sposobem konfiguracji wyglądu systemu, flaki to w zasadzie to samo. Masz zatem

ubuntu, kubuntu, xubuntu, lubuntu, edubuntu, mint, arch, lfs, debian, ...

i jeszcze kilka wersji. weź ze wygooglaj, która jest co i sobie dobierz pod własne potrzeby
  • Odpowiedz