Wpis z mikrobloga

Będą trochę #gorzkiezale

Nowa #opera ssie, więc chciałem ją kulturalnie usunąć. Cel osiągnąłem, jednak przy okazji instalator wywalił mi wszystkie osobiste pliki z kochanej 12.17, wszystkie skórki, konta poczty, rssy i inne dodatki poszły w #!$%@?. :/ Całe szczęście, że w wiekszości udało już mi się to przenieść do #palemoon

Przy okazji polecam Pale Moon 25, wszystkim sierotom po 12.17. Jest to taki FF ale znacznie szybszy i przyjemniejszy. Powoli się z nim oswajam, choć nie bez problemów.

Pozdrawiam kolegę @DOgi, który polecał #palemoon, bo wcześniej nie wiedziałem, że taki twór istnieje.
  • 4
@1044: @Kamill:

bo nowa opera to taki chrome, tylko gorszy. 12.xx i starsze miały swój urok, miały swoje błędy, ale to była przeglądarka inna niż wszystkie
@Kamill: Bo nie ma mnóstwa opcji znanych z 12.17, jak choćby zintegrowana obsługa kont pocztowych oraz rss, bogate opcje modyfikacji wyglądu, łatwego operowania zoomem, możliwości otwarcia nowej karty prywatnej a nie całego okna, itd, możnaby jeszcze wymieniać.
@Kamill: @1044: Dodalbym do tego najwazniejszej opcji dla mnie, czyli mozliwosci ogladania filmu w trakcie jego sciagania. Na nowej wersji jest to niemozliwe, bo tak jak inne przegladarki najpierw sciagaja plik lokalnie, pozniej go kopiuja.