Wpis z mikrobloga

Właśnie wypiłem szklaniorkę naparu z korzenia Różeńca Górskiego, no i czas opisać efekty i obserwacje.

W sumie, to bodyload jest dziwny, podobny do kwaśnych cukierków, ale tutaj to zajebiste uczucie akurat. Dreszcze, gęsia skórka i uczucie wyrwania ze świata - polecam wyjść na wiatr. Trwało to może z 15 minut, potem zwymiotowałem. No i to tyle z efektów, tak myślę. Jest to #!$%@? cierpkie w smaku, cukier nie pomaga.

Cóż, jutro próbuję jeszcze raz, tym razem nie na pusty żołądek i może nie całą szklankę duszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko #suplementy #ziola #cpajzwykopem #oswiadczenie
  • 15
@dziabarakus: W internecie, jest legalne. Działa antydepresyjnie, stymulująco, uspokajająco. Do tego poprawia koncentrację i odświeża mózg, eliminując uczucie zmęczenia.
@Noct: I vice versa, pomarańczko. "To nie narkotyk, tylko stymulant" - brawo, dzięki temu, że złamałeś logikę powstała kolejna czarna dziura we wszechświecie, która pożre galaktyki. " #narkotykizawszespoko i #cpajzwykopem" - tagi mówią same za siebie. Jeżeli po kwadransie spawałeś i miałeś takie odjazdy to znaczy, że za dużo wsypałeś do szklanki.
@SerceDebu: nie ma tagów 'stymulujzwykopem' nor 'stymulantyzawszespoko'.

Niecała płaska łyżeczka sproszkowanego korzenia na 300 ml wrzatku. Jutro próbuje połowę dawki. Do tego po jedzeniu i pijąc wolniej.
@Noct: No to wygląda na to, że masz jakąś nadwrażliwość, bo piłem napar z korzenia, biorę ekstrakt, brałem tabletki, i nie nigdy nie spawałem, ani nie odczuwałem żadnych większych wrażeń.
@Noct: Trudno mi wyciągnąć efekty samego różeńca, gdyż zawsze brałem go z innym adaptogenem (np. żeń-szeń syberyjski), na pewno długoterminowo będzie to poprawienie humoru, pamięci, więcej chęci do działania.
@Noct: Jeżeli potrzebujesz natychmiastowego działania to guarana, orzeszki cola, mate, jeżeli zaś potrzebujesz długofalowego działania to jest to sprawa osobnicza co będzie na kogo mocniej działać, ale gdybym miał coś doradzić to np. brahmi, cytryniec chiński, żeń-szeń syberyjski albo ten zwykły, gotu kola, dziurawiec, kurkuma.