Wpis z mikrobloga

@traq: Fotka bez Fotoszopki :)

@AvantaR: 1: w obu przypadkach autem 4x4, jest to najlepszy środek transportu jeśli myślisz o wyjeździe rekreacyjnych. Terenowe auto pozwoli Ci zobaczyć więcej, chociaż sama "Ring road" - droga dookoła wyspy pozwala na ogarnięcie większość najpopularniejszych miejsc. Ring Road przejedziesz zwykłym autem.

2,3: Latem (sierpień) pod namiotem, teraz (październik) głównie w aucie i hostelach. Polecam wyjazd latem - namiot idealna opcja. Rozbijaliśmy go w losowych miejscach, tak by nikomu nie przeszkadzało. Nie było
swrsc - @traq: Fotka bez Fotoszopki :)



@AvantaR: 1: w obu przypadkach autem 4x4, j...

źródło: comment_31KwSgXKWUHTb4QlC6kNpQ1rkNGA6oQq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@swrsc: moje zdjęcie było w ogrodzie, wiem, że muszę znaleźć jakiś ciekawszy kadr, będę musiał trochę potestować

A w jakich godzinach zdjęcia takie nocne robisz?
  • Odpowiedz
@haxxx: W sumie to w samym CameraRAW to robiłem, wiec nie było klejenia. Czysta fotka + clarity, kontrasty, kilka korekt koloru.

@saimonm: Nie mam reguły. Bardziej czekam na czyste niebo niż godzinę. Fotografowałem tuż po zachodzie Słońca, w środku nocy, nad ranem...

@AvantaR: korzystałem z tej wypożyczalni: http://sadcars.com, mają chyba najatrakcyjniejsze ceny. No i właśnie u nich wygrałem wycieczkę w tym roku, gdzie furę dali
  • Odpowiedz
@swrsc: Nie spodziewałem się. Myślałem, ze kupa nałożonych warstw jest. Tym bardziej mi się podoba. Ustawione w domu i w pracy jako tapeta.

Ale niebawem zrobię lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@drooeed: Dziś było w miarę czyste niebo, ale zamówiłem czekam na wężyk spustowy aby robić dłuższe naświetlanie niż 30 sekund. I czekam też na księżyc, aż będzie trochę lepiej widoczny niż dziś :)
  • Odpowiedz