Wpis z mikrobloga

Podziwiam was, ja miałbym wyrzuty sumienia jakbym 10zł stracił, a tu nieposkromieni wypłaty stawiają. Kiedyś spaliłem FMSa w metinie2 na +9 i od tej pory nie ryzykuję, gorycz porażki jest zbyt silna. Dlatego zamiast bukmacherzyć siedzę w fotelu popijam Stouta i trzymam kciuki za wasze typy.

P.S W lotto też nie gram bo boje się, pewnego dnia nie obstawie swoich liczb a tu będzie 6 i płacz.

#bukmacherka
  • 8
Podziwiam was, ja miałbym wyrzuty sumienia jakbym 10zł stracił


@lunada: zależy jak ktoś to traktuje, można sobie przyjąć np 25 czy 500 zł w zależności od funduszy, które możesz przegrać w miesiącu i traktować to tak samo jak kasę za rozrywkę czy coś, emocję też są przy obstawianiu ;d
@lunada: jak jesteś biedakiem to możesz tak przeliczać, chyba jasno napisałem, że ustalasz ile możesz przeznaczyć na to, tak samo jak z innymi przyjemnościami, możesz założyć, że na miesiąc zamawiasz tylko 5 x pizze, że wypijesz tylko 20 piw itd itp, nie żadne wymówki, chleba dziś nie kupie bo walnę kupon z ako 1000
@lunada: zasada jest prosta w bukmacherce, grasz za tyle ile możesz sobie pozwolić przegrać, jak zaczynasz kombinować, to wypada zgłosić się do specjalisty, zanim jeszcze nie jest za późno
@lunada: Oj no mówi się trudno rozrywka jak każda inna, jeden kupi sobie TV za 5tyś, drugi konsolę za 1,5tyś a ja przejebię u buka tysiaka, czy mi żal z tego powodu? Raczej nie :-/ Nie jestem materialistą, więc traktuję to raczej jak zabawę niż sposób na chleb :-)