Wpis z mikrobloga

Jaki instant rak mnie dopadł po przeczytaniu wpisu @CreamPie (KLIK!) xD Gościówa #!$%@?ła się do jakiejś tam koleżanki, bo, uwaga... owa koleżanka jest gruba xD I krimpaj dostaje bólu dupy, bo ktoś tam pisze koleżance, że wygląda pięknie, a jak wiadomo ludzie z nadwagą NIE MOGĄ BYĆ PIĘKNI, tylko 50 kilo przy 180 cm wzrostu (nie wspominając o tym, że komentarze są równie nieszczere, jak te pisane laseczkom 8/10 i wyżej) xD I pisze do koleżanki, żeby wzięła się za siebie i schudła, no #!$%@?, jeszcze chce komuś ustalać jak ma żyć, to już trzeba mieć #!$%@? mózgowe xD Jak będzie chciała, to będzie #!$%@?ć i 20 tysięcy kalorii dziennie i #!$%@? Ci do tego xD W takiej sytuacji mogę jedynie otworzyć mirkobloga i napisać "CREAMPIE JEST #!$%@?ĘTA" xD

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #podludzie oraz sądząc po ilości mireczków spuszczających się nad creampie w poprzednim wpisie #niepopularnaopinia
  • 3
@CreamPie: Masz swoje zdanie, to napisz na mirko "grubasy są ble, niech schudno", a nie #!$%@? się do kogoś o to, jak wygląda. "Napisałam dlatego, że jestem szczera" - jak rozumiem, każdej grubej/brzydkiej koleżance mówisz o tym prosto w twarz? Napisała na pw gościówie, że jest gruba, odwaga tak motzno xD Podobno razem pracujecie, jakbyś była choć w połowie tak odważna za jaką się masz, powiedziałabyś jej to prosto w twarz.