Wpis z mikrobloga

Każdy zna i wie, że plaże to biały (tudzież żółty) piach. Pomijam kamieniste plaże, które też się zdarzają. Jako, że Bali, zresztą jak i cała Indonezja znajduje się w pasie, gdzie jest w cholerę wulkanów to w sumie często spotykane są też plaże, które zamiast białego piasku...


Wulkaniczny piach poza tym, że jest interesującą odmianą od białych plaż, ma też to do siebie, że jest magnetyczny. Jakiś czas temu jak byłem na plaży z przyjacielem Serbem (to ten drugi PM z firmy, o którym kiedyś wspominałem) wziął swojego ipada, żeby sobie poczytać, pograć, whatever.

Sęk w tym, że ipady, zwykle idą w parze ze swoim coverem (przykrywką czy jak kto tam po polsku woli), a ona się trzyma na magnes. W miejscu gdzie były magnesy miał pełno przyczepionego tego piachu. Po powrocie do domu sporo czasu spędził na czyszczeniu tego, żeby się go pozbyć.



#friqnabali #ciekawostki #indonezja #bali #podroze #geologia #geologiaboners #takbylo #truestory
F.....Q - Każdy zna i wie, że plaże to biały (tudzież żółty) piach. Pomijam kamienist...

źródło: comment_PYXid82OxdmwU37Q2rNJ2R8KuZy9n0Mo.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
mają czarny. Czarny jak dusza Pana Szatana.


@FriQ: Ale jak to? Idziesz na plażę i ona cała czarna jest? Czy raczej takie gdzieniegdzie placki? Oraz czy on (ten piasek) to ma taka błotnistą konsystencję, czy mogę się #!$%@?ąć na czarnej plaży i leniwie przesypywać czarny piasek miedzy palcami?
  • Odpowiedz
@Smoky664: a może jutro coś zorganizuje. W sumie moge wysłać paru mirkom. Nie wiem, wolałbym unikać jakiegoś atencyjnego losowania z plusiorów czy innego szajsu tego pokroju. Tak z 10 pocztówek mogę rozesłać.

Coś wymyślę, to napiszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@FriQ: na Krecie w Elafonisi jest różowy, ale trzeba się dobrze naszukać, żeby zobaczyć, że coś tam się mieni. A ten czarny nie brudzi? :)
  • Odpowiedz
@FriQ: W sumie to na takie wpisy o Bali liczyłem od samego początku, ale jak tak teraz to dodajesz to jednak zatęskniłem za martwymi prostytutkami i przepisami na krwawe burgery xD
  • Odpowiedz