Wpis z mikrobloga

@blackorchid: akurat tak się składa, że pierwsza historia @feelbeats dotyczy mojej byłej współlokatorki, więc dodam jeszcze parę historii od siebie, bo trochę tego było

TL;DR


1) miałam zapalenie nerek, wobec czego strasznie źle spałam w nocy. ona ze swoim facetem wróciła z imprezy, myśleli, że śpię, więc zaczęli się bzykać, przyszło im do jakiegoś orala i on nagle na cały regulator "musisz tak, k*rwa, mlaskać?". skończyli poszli spać, ja za jakieś 2 godziny wstałam, żeby się zebrać na SOR, bo mnie nerki bolały, podchodzę do swojej szafy, a oni leżą tak jak ich natura stworzyła, bo
  • Odpowiedz
@blackorchid: za czasów liceum mieszkałam w bursie z jedną dziewoją dla której słowo wstyd to tylko słowo. A więc -śpię sobie, otwieram oczy - a ona naga rozkraczona z wiszącym sznurkiem tamponu w wiadomym miejscu goliła sobie nogi. (,)
  • Odpowiedz
@blackorchid: Raz na mieszkaniu robiłem pranie, no to pytam: - Daje ktoś coś jeszcze?

-Ty, poczekaj do jutra bo siatkówka i po siatkówce.- powiedział Paweł i Damian.

-
  • Odpowiedz
Kilka lat temu, kumpel dzwoni czy idę z nim na spacer. Po drodze zczaiłem, że był konkretnie spalony. Stwierdził, że ma ochotę na drożdżówkę. Ok, ja poczekam na zewnątrz i zapale fajkę, a Ty idź sobie kup.

Pani ekspedientka była na zapleczu czy coś, a ja zerkając przez szybę widzę jak gość tam #!$%@?, pokazuje palcami.

Wbijam do środka, nie zdążyłem nawet zapytać co on robi.

Wtem
  • Odpowiedz
(z zeznań brata)Raz na mocnej bani poszedłem do kuchni i zacząłem idealnie równiutko smarować deskę do krojenia keczupem. Nie wiadomo co bym z nią zrobił bo brat mi zabrał nóż.
  • Odpowiedz
Mieszkalem kiedys w akademiku.

Moj wspolokator byl dosyc ogarniety w nakrecaniu dziewczyn i nie mial uprzedzen zeby konsumowac te zwiazki w nocy kiedy my spalismy (mieszkalismy we 3). Pewnego razu budzi nas krzyk dziewczyny, wstaje patrze a naga laska lezy na ziemi i sie kuli, placze itp. Okazlo sie ze ogarnial ja na pieska (dosc ostro) wyszedl i wszedl w hmmm.... nieodpowiedni otwor a ona nie byla na to za bardzo gotowa
  • Odpowiedz