Wpis z mikrobloga

Bogowie, do usranej śmierci to się będzie ciągnąć.. Niechaj droga moderacja @wykop #!$%@? (bo zwykłe pieprznięcie, czy nawet walnięcie nie da nic) banem dla @Rene102 za zaśmiecanie tagu #programowanie, bo nikogo nie bawi to. serio.

Tym bardziej gdy osoba jawnie drwi z nas, usuwając nasze komentarze nakazujące jej uszanować przestrzeń w której się porusza.

Ja jestem tolerancyjny, grzecznie za każdym razem tłumaczę jak dziecku nad klifem, że spadnie jak nie będzie ostrożna - i nic. nosz kierwa nic a nic z tego sobie nie robi.

Albo trzeba być upośledzonym by jawnie ignorować dobre rady społeczności, albo trollem i robić to z premedytacją - w obu przypadkach skończył się mi i innym limit tolerancji dla niej ()

#moderacjacontent #gorzkiezale #permdlarene

Towarzysze z #programowanie - powiedzcie mi, czy był już taki przypadek w przeszłości i czy udało się zmusić moderację to zbanowania trolla?
źródło: comment_s65GOk28KKR8EV7BcajqjBpParbc6jIG.jpg
  • 50
czarna lista jest zbugowana - wykrzacza główną przy dużej ilości trolli


@PsichiX: Zapisuj sobie wybryki w notatkach o użytkowniku. Dwa -> czarnolisto. Czarnolistowanie po jednym to za szybko, zwykle nie spamują dwa razy.
@PsichiX: ale źródło bólu dupska nie jest od ciebie zależne, twoje reakcje na to źródło jak najbardziej. to co ty robisz to publiczne wylewanie żali z jednoczesnym podkręcaniem całej sytuacji. skoro wydaje ci się, że to jest troll i dobrze wiesz jak działają trolle, to twoja reakcja wydaje mi się być po prostu kolejnym poziomem trollowania. ergo, jesteś trollem ponieważ dajesz pożywkę trollowi.
@PsichiX: @aseeon: @kielonek:

Dajcie spokoj. To jest portal kwejkopodobny i taka tez ma wiekszosc odwiedzajacych. Administracja nic z tym nei zrobi bo to nie #islam czy inny tag ktory potencjalnie moze generowac wpisy mogace zwrocic uwage prokuratora.

Im bardziej bedziecie sie napinac i dyskutowac - tym wiecej karmy dla trolli pokroju rene. Wypokowi nei zalezy na jakosci tresci, tylko na klikalnosci i ruchu :)

Naprawde szkoda zdrowia na kopanie
@msq: a w jaki sposób mi przejdzie? nie posiadam uczuć, więc nie "wejdzie mi na psychikę" w stopniu nakazującym mi zaprzestania procederu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PsichiX: który raz ona w ogóle idzie na rekrutację do "dużej firmy IT"? Już raz rzekomo dostała pracę i jakieś 4000 dostawała, mimo, że nie ma doświadczenia. Aż strach pomyśleć ile będzie dostawała w dużej firmie:P
@PsichiX: Takich co trollowali w sztafecie czy rowerowym tez nie banowali, bo wyzerowanie licznika bota i psucie innym zabawy nie było dostatecznym powodem. Dostalam wtedy wyjasnienie ze nieprawidłowe tagi dotycza w sumie tylko nsfw i islamu. Reszty mozesz uzywac do woli, jakkolwiek irracjonalne to nie bylo.

P. S. Nie dyskutuj z tym trolem i nie napędzaj mu atencji.