Wpis z mikrobloga

Sprzedam :D

A tak na serio to ile może kosztować taka naprawa i gdzie muszę wysyłać telefon? Bo w FAQ nie ma nic napisanego na ten temat. Tylko, żeby napisać ticket zgłoszeniowy i informacja o tym, że mają strasznie busy i odpowiedź może chwile trwać

Niestety był to jego pierwszy upadek z dosyć niewielkiej wysokość,a okazał się śmiertelny, nie mam pretensji do firmy bo upadł zajebiście niefortunnie na kant metalowej obudowy tylko #!$%@? mnie to, że muszę czekać aż się bateria rozładuje bo nie mam możliwości wyłączenia budzika i muszę go chować pod milion poduszek i kołder, żeby go nie słyszeć :P

#oneplus #oneplusone #oneone111kolejka
Nidils - Sprzedam :D



A tak na serio to ile może kosztować taka naprawa i gdzie mus...

źródło: comment_JbJi08RAqKDZDvUji34qyjMXNBefhBvY.jpg

Pobierz
  • 25
@nieskonczonosc: @Nidils:

serwis w OnePlus z zachowaniem gwarancji kosztuje 147 EUR + koszty wysyłki do Mialboxde

w moim przypadku wymieniono telefon na całkowicie nowy,

fajnie ale czas oczekiwania niestety bardzo długi.. 23 września dotarł do magazynu OnePlus, a wg trackera UPS dopiero jutro trafi w końcu w moje ręce
@nieskonczonosc:

@nieskonczonosc: ja wymienialem sam, wolam @gnida84


Masz jakąś instrukcję? Gdzie części kupiłeś?

@nieznamciebie:

@Nidils: przytrzymaj dlugo przycisk to sie wylaczy i budzik nie bedzie dzwonil, sprawdzone ;)


Dzięki wybawco :D Do tej pory trzymałem go w samochodzie żeby mieć święty spokój :D

@Lerhond:

a przypadkiem nie da się go wyłączyć bardzo długim przytrzymaniem Power? chociaż chyba już za późno. :P


Jeszcze ma 35% baterii także nie