Wpis z mikrobloga

@bogdan607: czytałem, ze w tej cenie SteelSeries Rival jest wyjątkowo udanym produktem, wartym zakupu. Tez szukam czegos za swojego DeathAddera, który wyzional ducha i chyba sie skusze ;-)
  • Odpowiedz
@bogdan607: myszkę bierz tą, g400 to majstersztyk i najlepsza w tej cenie, ja bym wziął od razu 12 gb najlepiej jakbym na dzień dzisiejszy miał brać highend maszynę
  • Odpowiedz
@bogdan607: Jak bedziesz krecil (a chyba tak, sadzac po procku) to branie tylko 550W do takiej karty jest dosc ryzykowne, aczkolwiek te Maxwelle malo pobieraja wiec powinno byc ok. Od siebie dodam ze mam g400 (myszke, 's' oznacza pewnie jakies dodatkowe bajery) i naprawde jest zacna, zadnych problemow i wygodna w lapie, przy plam/fingertip chwycie. A jak juz tak koniecznie chcesz Windowsa, to bierz 7. Na co Ci ten syf
  • Odpowiedz
@bogdan607: do czego kupujesz ten zestaw? Pytam z ciekawości, bo aktualnie jest chyba mocny sezon ogórkowy. Na Twoim miejscu z zakupem sprzętu wstrzymałbym się do czasu premiery Wiedźmina 3 - za te kilka miesięcy dostaniesz spokojnie coś lepszego przy tej samej kasie. Rok temu kupiłem sobie kompa za 2,5 koła i bez problemu ciągnie wszystkie nowe gry w rozdziałce 1920x1080.

Jedynym uzasadnieniem kupna tak drogiego kompa byłaby dla mnie aktualnie
  • Odpowiedz
  • 0
@krejdd: nie mam zamiaru na nim grać - jestem #!$%@?ą na ps3, poki co będę grał w wowa 1.12 i 2.4.3

Na ps3 mam platyne w gta V, ale nie wykluczam grania na pc w następcę RDR i GTA V complete edition
  • Odpowiedz