Wpis z mikrobloga

:C Co to ma być, że na cienkich strunach ernieballe odwijają się przy mostku z oczka? No dużo bendów grałem ostatnio bo w nowym kawałku takie solówki, ale to nie powód. Zmieniane z miesiąc temu były. Muszę założyć nowy komplet i jeszcze raz nagrywać wszystko bo będzie słychać różnicę pomiędzy zużytymi a nowymi strunami.

#gitara #gitaraelektryczna
progresywny - :C Co to ma być, że na cienkich strunach ernieballe odwijają się przy m...

źródło: comment_6mHRCs024BjvACWgHk1rnlQO2sbBNte3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@progresywny: Tez muszę przyznać że używam d'addario i nie spotkałem się z czymś takim, ale z drugiej strony EB używa równie dużo osób i raczej nie słychać nagminnie o tego typu wadzie. Coś musi być nie tak w pojedynczych egzemplarzach albo nie wiem co, nie powinny się tak odwijać. Może podczas zakładania była lekko skręcona? :O
  • Odpowiedz
@progresywny: jaki mostek? Ja mam vintage tele i miałem dużyyyy problem ze strunami, wymieniałem co tydzień, pomogło nakładanie patyczkiem do uszu oleju silnikowego na miejsca kontaktu struny z mostkiem. Jak pęka przy oczku, to spróbuj oczko nasmarować olejem, przetestuj, może pomoże.:)
  • Odpowiedz