Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki jaka akcja wczoraj. Co się #!$%@?ło w banku w #gliwice.

Stoi przede mną w kolejce koleś, na oko lvl 23, w prawej ręce #windowsphone, a w lewej worek. I szeleści nim zadowolony, bo w środku pełno drobnych cebulionów. Same miedziaki. Kolejka jak cholera, bo tylko jedno okienko otwarte i już czuję, że będzie niezła inba...

Podchodzi owy jegomość do kasy, kobieta do niego grzecznie:

dzień dobry w czym mogę pomóc?


A ten wysypuje jej ten złom na ladę i tonem typowym dla #polakicebulaki do niej, że:

chciałbym zamienić te miedziaki na jakiś poważniejszy nominał


Kobieta mu tłumaczy uprzejmie, że kolejka długa, że inni też czekają i że wolała by tego mu nie rozmieniać, bo to z dobry kwadrans zajmie, a ten uparty, że ona mu to musi wymienić, bo on tu jest klientem banku i myk jej świeci dowodem osobistym przed oczami, bo on to w takim razie sobie na konto wpłaci.

Wszyscy w kolejce #bekazpodludzi i #heheszki z typa. Część #!$%@?. Dobrze, że otwarli drugie okienko, bo by go ludzie chyba zabili na miejscu.

#szachmat #coolstory #truestory
  • 30
  • Odpowiedz
@teddybear69: Co w tym nieodpowiedniego? Bank to jedyna placówka gdzie możesz wymienić drobny nominał - usługa to usługa, z drugiej strony winni być zaopatrzeni w maszynkę do liczenia bilonu.

Sam ostatnio wymieniałem, wyszło mi około 650 złotych.
  • Odpowiedz
@golebiow6: Nie widzi mi się noszenie dużej ilości bilonu w portfelu, bo jest to niewygodne i niepraktyczne, dlatego jeśli zalegają mi drobne to wrzucam je do wiaderka i po kilku latach zbiera mi się kilka stówek.
  • Odpowiedz
@golebiow6: A ponadto jak sobie to wyobrażasz, że chodzę do sklepu i płacę bilonem groszowym. Od razu znajdzie się kolejny pokrzywdzony z kolejki, mówiący że sklep nie jest miejscem na płacenie takimi pieniędzmi i mam iść do banku.
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: Niby tak ale powiem ci że pracując na stacji benzynowej mieliśmy klienta a dokładniej właściciela firmy cukierniczej/piekarni, który dawał swoim kierowcom pieniądze na wahe w formie drobnych. Wyobraź sobie coś takiego:

Zajebista kolejka, sebix i karyna czekają na hotdogi a kierowca (płaci za 3) ww. firmy płaci ci prawie 1000zł w 50 gr 1zł 2zł(to już grubo musiało być). Wyobrażasz sobie mój wzrok na nim i reszty klientów w
  • Odpowiedz