Wpis z mikrobloga

I tak wszyscy mają @xDawidMx na #czarnolisto ale wyjaśnię wam czemu jego idiotyczne wyliczenia, wpisy na temat Fify są bez sensu i nie ma racji z niczym.

Na PC gra 10 x mniej osób niż na konsoli. Mamy aż 4 konsole w tym momencie więc graczy może być 30-40 razy więcej. A może i więcej bo sporo osób nie przeszło na FIfę 15 bo im gra nie działa przez nowy silnik.

Każdy wie jak działają prawa rynku, jeśli jest czegoś mało to jest to drogie. Skoro na PC gra dużo mniej osób i dużo osób mniej otwiera paczki to takich Messich czy Ronaldo jest 1-3 na rynku i są oni drodzy bo jest ich mało. Na konsolach Ronaldo jest 20-30 kart więc jego cena może być dużo niższa.

Co do Robbena i tego że podrożał. Skoro dostał w tym tygodniu InForma to znaczy że zwykła karta wypadła z paczek a skoro od tygodnia nie ma nowych zwykłych Robbenów na rynku to jego cena rośnie - proste.

Straszenie ostrzeżeniami i banami to co innego ;D Od 3 tyg sprzedaję monety. Sprzedałem na oko już jakieś 15 milionów i jakoś bana nie dostałem i co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dostałem nawet jednego ostrzeżenia.

EA nic nie robi a ten pachołek myśli że coś zdziała.

Nikt nie zatrzyma sprzedawania monet bo Fifa to gra PayToWin. Samo EA to wymyśliło oferując Fifa Pointsy.

Więc co? Bogatsi mają mieć przewagę bo kupują FifaPoints? Jest jeden gość na Youtube co kupił MILION FifaPoints co kosztowało go około 25 tys euro. Dlaczego go nikt nie hejtuje? xD Przeciez on psuje grę. A tak ludzie nie muszą kupować FifaPoints i tracić kasy licząc że coś trafią w paczce tylko kupują coinsy i sobie kupują kogo chcą.

#fifa15

#fut

A i Dawid bo widziałem że nie tylko o Malediwy ale o Amaro też już masz #buldupy

Wypiję za Ciebie winko tam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: O co chodzi z tym wszystkim? Pytam bo chciałem sobie kupić fifę właśnie. Jakie coiny? Jakie Fifa pointsy? Jakie pay2win? Nie jest tak że kupie sobie grę, zainstaluje i mogę grać normalnie ze wszystkimi dostępnymi opcjami?
  • Odpowiedz