#pilkanozna #mecz Ode mnie za ten mecz brawa. JAsne brakowalo troche jakosci, ale to chce widziec co widzialem w drugiej polowie po stracie gola. Z-----------E! Do konca, do padniecia na murawe, jezdzenie na dupie i walka o wynik. Strzelona jedna? Walczymy o wygranie i dalej z-----------e! Ja tam to doceniam, widac ze zmienila sie w druzynie mentalnosc, oni chca wygrywac! Idzie lepsze, mowie wam
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: a sygnał dali Milik i Mila, zwłaszcza ten drugi. Chcę zobaczyć Milę od pierwszej minuty w kolejnym meczu, bo jak chcemy grać dwoma napastnikami to w środku musi być ktoś kreatywny, bo Krychowiaka i Chińczyka przemilczę w tej kwestii.
@Perlo: dokladnie. To co ktos tu napisal, d--y maja byc zielone od trawy.

Co wiecej ja bym zaczal Mile testowac od poczatku, bo gosc ciagle to ma. Niech polata troche i da rade zagrac 70min. No i Zyro.

Sobota totalna pomylka moim zdaniem.
@Perlo: Dokładnie, zazwyczaj po strzeleniu bramki cofali się do obrony i czekali na kontrę. A tuta po golu na 2:2 jak nie nasi, ruszyli jeszcze bardziej do ataku. Ostatnio to chyba za Engela tak było.
@bebeto39: No to prawda. Ale Mili od poczatku nie widze. A na podmeczonego rywala bedzie super.

@Aplasidon: No wlasnie, to jest mentalnosc zwyciezcy, cos czego nas w polsce nie ucza :/ Fajnie zobaczyc naszych jak chca dobic rywala, pojsc za ciosem i wykorzystac szanse. Coz dzisiaj sie nei udalo, szkoda tago slupka po super Akcji mila-grosicki, ale i tak bylo dobrze
@Perlo: bardzo fajnie się to oglądało (szczególnie drugą połowę), do wyżej wymienionego towarzystwa dodałbym jeszcze Grosickiego, który szarpał sporo dzisiaj
@000loki: Żyro albo Linetty, obaj młodzi, pewnie chcieliby się pokazać. Na korzyść tego drugiego przemawia dodatkowo to że gośc idzie cały czas do przodu i nie boi się wejść bark w bark. A Milę rzeczywiście widziałbym w roli Jokera, bo nie wydaje mi się żeby dał radę zagrać cały mecz na tak dobrym poziomie.
@Perlo: Mam nadzieję, że wezmą się za siebie i coś ugramy na euro. Myślę, że chłopaki załapały o co chodzi w tym sporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)