Wpis z mikrobloga

@skew: 100%, ale sprawdzilem u siebie i w takim mirrors edgu nie widze roznicy miedzy 30 a 60 fpsow :/. W lolu nie widac np roznicy pomiedzy 30 a 120fps. Wiec jak to jest ze na filmiku widze a u siebie nie?:D
@BaRi: Za słaby komputer który ledwo te 60 wyciąga i wtedy liczba fps nie przekłada się na wrażenia? Nie wiem :P Zrób tak żeby ktoś inny ustawił ci w grze liczbę fps i wtedy zgaduj :) JA np. widzę ogromną różnicę w czasie reakcji, wszystko jest takie, takie fajne xD Takie płynne, ahh.
@skew: Ciekawy pomysł, ale trochę niewykorzystany potencjał, ponieważ że różnica jest między 15, 30 a 60 to wiadomo - ciekawsze byłoby sprawdzenie czy ktoś rzeczywiście zobaczy różnicę między 60 a np. 100 i tym podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@only: Pewnie masz rację.

Ja generalnie oczywiście widzę różnicę między 30 i 60 klatek, ale nie robi mi to różnicy w większości gier, a co dopiero jakieś 100 i tym podobne wartości ;)
@skew: No bo to jest ciekawsze! Wszyscy wiemy, że widać różnicę 30 - 60 Hz. Ale mam kilku niedowiarków, którzy w grach, które im na swoim monitorze pokazuję "nie widzą" różnicy 60 - 120 Hz. W jaki sposób nagrasz 120 fps? Jaki program to umożliwia?