Wpis z mikrobloga

@skew:


Krok2 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok3 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok4 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok5 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok6 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok7 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok8 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!


Krok9 15FPS 30FPS 60FPS Dobrze!

@skew: kolejność u każdego jest taka sama? Na pierwszym (wyścig w bf4) dałem 15, na 30 mi to nie wyglądało.

btw. ten napis "Oglądaj chwilę zanim zdecydujesz..." za długo się wyświetla, różnice widać znacznie szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ogur: najłatwiej peasantowi jest wytłumaczyć sobie żenującą ilość klatek na sekundę tym, że człowiek niby nie widzi różnicy. Takie usprawiedliwianie przed samym sobą kiepskiego zakupu.
@wysuszony: W sumie jedna sprawa to takie bzdurne tłumaczenia jak to nie ma róznicy 30vs60 albo, że mniej=lepiej itp.

Ale z drugiej strony jest taki problem, że nowe telewizory mają wszelkiej maści wynalazki, które psedo-zwiększają liczbę fps-ów i to powoduje, że pesanty nie wiedzą czym jest prawdziwe stabilne 60fps
@only: Dane nie są zbierane bo łatwo można je oszukać, jak ktoś chce zobaczyć to może wejść tutaj i poczytać komentarze :) Poza tym robiłem to na szybko, nie chciało mi się w MySQL bawić.

@iso9001: @ElCidX: Rzeczywiście, naprawię to wieczorem jak dostanę się do kompa :p

@Linux__Shines: No mógłbym :P Ale to jest test dla siebie, jak ktoś chce ozzukać to oszuka samego siebie, bez sensu :)