Wpis z mikrobloga

#katowice #ruchautonomiislaska #sejm #wybory #zalesie #oswiadczeniezdupy

Mireczki, tak w dniu dzisiejszym wyglądała sala sejmowa podczas pierwszego czytania obywatelskiego projektu zmiany ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych.

Obrazek powinien być wyświetlany na telebimach na terenie całego miasta Katowice; wybory tuż tuż. Nie zależy mi na dyskusji i przepychankach o słuszności albo głupocie śląskiej autonomii. Warto zwrócić jednak uwagę na to, jak na Wiejskiej traktowany jest obywatel. Mireczki z Katowic - 16stego listopada wybieramy Prezydenta Miasta Katowice. Miejcie to zdjęcie wtedy przed oczami i zastanówcie się czy oddanie głosu na kandydata z PIS/PO/SLD ma sens, biorąc pod uwagę jak w dniu dzisiejszym ich partie zainteresowane były naszym Regionem.

Zdjęcie z fejsbukowego profilu RAŚ.
Oude_Geuze - #katowice #ruchautonomiislaska #sejm #wybory #zalesie #oswiadczeniezdupy...

źródło: comment_dYTHa2d9QX0H9282EInDYSdZ5pnpS9m5.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Oude_Geuze: Dobrze, że u mnie "partyjni" raczej są bez szans na zwycięstwo ;-) Ale RAŚ w moim mieście raczej nie startuje...

A też nie jestem przekonany, by ponownie głosować na nich do Sejmiku.
  • Odpowiedz
O katowicki tron walczą:

Łukasz Cholewiński (KNP)

Jerzy Ziętek (PO)

Krystyna Doktorowicz (SLD)

Marek Szczerbowski (SLD)

Marcin Krupa (Forum Samorządowe i Piotr Uszok)

Andrzej Sośnierz (PIS)

Aleksander Uszok (RAŚ)

Arkadiusz Godlewski (PO)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kajmel, sądzę, że do dzisiaj pod blokiem nie mam kubłów do segregacji śmieci za które w K-ce (ustawa o segregacji) był odpowiedzialny. .. Zresztą co to za zamiana by była. Potrzeba kogoś nowego, młody Uszok, po mimo nazwiska wydaje się mi dobrym kandydatem.
  • Odpowiedz