Wpis z mikrobloga

@sebek1987: Ciekaw jestem jaki progress robią ludzie :) Jak trenują, jakie mają cele, jakie wyniki itp. A palenie hm, ciekaw byłem czy przed sportem rzucisz czy nie. Jak oceniasz swoją kondycję po rzuceniu palenia? Przybrałeś na wadze?
@HCLB: W dzień w który rzuciłem palenie zacząłem biegać. (Nigdy tego nie lubiłem) pierwszym razem udało mi sie biec bez przerwy około 6 min i myślałem, że umrę. Teraz najlepsze 10km w 00:49:09. I nie mam juz zadyszki. Wiadomo, że jak przycisnę albo jakieś interwały to serce bije jak szalone ale już nie kondycja a nogi odmawiają posłuszeństwa cześciej. Myśle, ze spowodowane jest to praca bo w biurze sie nie siedzi.
@sebek1987: Trzymam kciuki aby wszystko szło w jak najlepszym kierunku. 49 minut to bardzo dobry wynik! Mój rekord na dyszkę to okolice 1h i 15 minut :C Ale u mnie są problemy z łąkotką która boli często już po 4 kilometrze i nie wiem jak sobie z tym poradzić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@HCLB: Też mam problemy jak nie z kolanami to z plecami. Ale matka mówiła ucz sie Sebuś to w życiu będziesz miał lżej a Sebuś dopiero teraz po kilkunastu latach załapał o co mamie chodziło.
@HCLB: Wiesz, zbyt dużo złych decyzji podjąłem kiedyś będąc sebixem. Teraz to wszystko naprawiam a nie wszystko da sie naprawić. Cieżko mi przypomnieć sobie coś śmiesznego.