Wpis z mikrobloga

Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyrozowypasek i tradycyjnie #atencyjnadziwka , dodatkowo #atencja , #pokazmorde , #rozowypasekbardzo , ostatnio moja morda wylądowała w gorących i się strasznie zestresowałam, więc i zniknęła. Pewnie i to dobrze. Tak czy siak już się rozkręciłam więc #instafoto , ale nie stalkujcie. Proszę. Koleżankę zasłoniłam na wypadek gdybyście jednak to zrobili. Zamiast tego jednak zapraszam na PW jak macie ochotę pogadać - #stulejki też, bardzo was szanuję i podziwiam. A #rozowepaski ,które zaraz zaczną się zlatywać i pisać po co #zielonka wrzuca swoją mordę zapraszam do pokazania swojej. Powojujemy, #kotki ?
Kasiov - Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyroz...

źródło: comment_EBF53wdn8e0HV8o81yvIDvPSzVsAQe2o.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Kasiov: Kolejna szukająca atencji panienka, która myśli, że na Wykopie siedzą same paszczury i nie ma tu wcale ładnych dziewczyn. Mylisz się mała, wcale nie jesteś jedyna, więc z tym pseudopodziwianiem to może gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@HhhOooO: > Tak jak napisałem wyżej, kłamiesz bo wiesz, że ona jest przeciętna, to nie jest opinia.

No właśnie moim zdaniem nie jest, według mnie jest ładna więc to nie jest kłamstwo z mojej strony, tylko moja opinia. Również samo to, że ktoś uważa, że ona jest przeciętna, jest samym w sobie opinią.

Nie rozumiem jak możesz ustalać co mi się podoba a co nie na podstawie opinii innych i dlatego twierdzić, że ja kłamię. Jeśli ja powiem Ci, że podoba mi się model jakiegoś samochodu, a ktoś inny, że jego zdaniem auto jest brzydkie, to kto w tym razie, według Ciebie, ma rację a kto
  • Odpowiedz