Wpis z mikrobloga

Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyrozowypasek i tradycyjnie #atencyjnadziwka , dodatkowo #atencja , #pokazmorde , #rozowypasekbardzo , ostatnio moja morda wylądowała w gorących i się strasznie zestresowałam, więc i zniknęła. Pewnie i to dobrze. Tak czy siak już się rozkręciłam więc #instafoto , ale nie stalkujcie. Proszę. Koleżankę zasłoniłam na wypadek gdybyście jednak to zrobili. Zamiast tego jednak zapraszam na PW jak macie ochotę pogadać - #stulejki też, bardzo was szanuję i podziwiam. A #rozowepaski ,które zaraz zaczną się zlatywać i pisać po co #zielonka wrzuca swoją mordę zapraszam do pokazania swojej. Powojujemy, #kotki ?
Kasiov - Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyroz...

źródło: comment_EBF53wdn8e0HV8o81yvIDvPSzVsAQe2o.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@ossj: Najlepsze jest to, że pisała do siebie z jednego z tych kont, np.:

ludzie zakładający fejk konta gdziekolwiek to ściera. Sorry za wyrażenie, ale takie mam zdanie. Zwykle to kłamcy, oszuści, tchórze, idoci albo wszystko na raz. Sama zdecyduj co gorsze. Już dwa razy przez takie gówno wydymany zostałem...


Skisłam :D

Z drugiej strony, nie oceniam. Jak byłam młoda też robiłam dziwne fejkkonta i trollowałam :|
  • Odpowiedz
@HhhOooO: już po sprawie, ale gwoli ścisłości, opinia sama w sobie nie może być kłamstwem, chyba, że jest użyta jako kłamstwo - czyli to, że uważam że jest ładna nie może być kłamstwem bo dla mnie to prawda, chyba że uważam inaczej i mimo to kłamię. Wiem, zamieszałem to ale nie ma co się doktoryzować już :)
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: ehhh... Istnieją trzy rodzaje prawdy. Sama prawda, tylko prawda i gówno prawda. Prawda jest taka, że ona jest przeciętna i stwierdzenie to opisuje rzeczywistość absolutną, która dla każdego bez wyjątku jest taka sama i żadne opinie tego nie zmienią. Ty licząc na jakiś profit bezczelnie łżesz, ale mam nadzieje, że przynajmniej zaruchasz. pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
@HhhOooO: Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania, ja bezczelnie łżę żeby zyskać wyimaginowane profity u osoby, która moim zdaniem (o którym nie wiem) nie jest ładna? Niezła logika. I nie rozumiem jak możesz uważać, że piękno które jest pojęciem względnym i podlega opinii, jest rzeczywistością absolutną identyczną dla każdego (?!). Pół świata uważa, że Jennifer Lawrence jest piękna a drugie pół uważa, że jest poniżej przeciętnej (zaliczam się do tej drugiej
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: No właśnie tego nie rozumiem. Skoro według Ciebie jest przeciętna to po co się podlizujesz i rzucasz jakieś zaklęcia. Troll? Nie wiem jaki ma z tym związek Jennifer Lawrence. Ja uważam, że jej uroda jest poniżej przeciętnej, Ty też i luz. Każdy ma prawo do własnego zdania.
  • Odpowiedz
@HhhOooO: No to w tym momencie zaprzeczasz sam sobie. Ja uważam, że dziewczyna ze zdjęcia jest ładna i to napisałem. A teraz Ty mi wmawiasz, bazując swoją opinię na tym że inni uważają że jest przeciętna, że ja też tak na prawdę uważam że jest przeciętna (mimo, że napisałem co innego). A na końcu piszesz, że jednak każdy ma prawo do swojego zdania.
  • Odpowiedz
Już tłumaczę. Nigdzie sobie nie zaprzeczam. Napisałem, że prawda absolutną jest to iż Pani jest przeciętna. Ty wiedząc o tym z niewiadomego powodu(prawdopodobnie dla jakiegoś profitu lub jest to prowokacja) oświadczasz publicznie jakoby było inaczej. Wyskakujesz z Jennifer Lawrence, która nie ma tu kompletnie żadnego związku ze sprawą. Podejrzewam nawet, że obie Panie się nie znają. Piszesz, że jest ona poniżej przeciętnej, z czym mogę się zgodzić, co równa się z tym,
  • Odpowiedz
@HhhOooO: Zaprzeczasz sobie choćby w tym momencie gdy piszesz, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale ja nie mogę mieć własnej opinii o tym, że dziewczyna jest ładna. To, że dla Ciebie jest przeciętna nie oznacza że dla każdego tak jest. Na jakiej podstawie twierdzisz, że dziewczyna jest przeciętna i co wyznacza, że jest to, jak to nazywasz, prawda absolutna? To całkiem normalne, że dla jednego coś się wydaje
  • Odpowiedz
@Hrabia_Heheszko: ojejejej Nie chodzi o to że nie możesz mieć opinii. Tak jak napisałem wyżej, kłamiesz bo wiesz, że ona jest przeciętna, to nie jest opinia. Nawet lukasyyyy Ci to wytknął. Natomiast w przypadku Jennifer Lawrence mamy do czynienia z opinia. No nie chce mi się powtarzać....poza tym nie widzę nic normalnego w tym, że dla jednego coś się wydaje ładne, a dla drugiego nie itd. Rozejrzyj się , nawet
  • Odpowiedz