Wpis z mikrobloga

Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyrozowypasek i tradycyjnie #atencyjnadziwka , dodatkowo #atencja , #pokazmorde , #rozowypasekbardzo , ostatnio moja morda wylądowała w gorących i się strasznie zestresowałam, więc i zniknęła. Pewnie i to dobrze. Tak czy siak już się rozkręciłam więc #instafoto , ale nie stalkujcie. Proszę. Koleżankę zasłoniłam na wypadek gdybyście jednak to zrobili. Zamiast tego jednak zapraszam na PW jak macie ochotę pogadać - #stulejki też, bardzo was szanuję i podziwiam. A #rozowepaski ,które zaraz zaczną się zlatywać i pisać po co #zielonka wrzuca swoją mordę zapraszam do pokazania swojej. Powojujemy, #kotki ?
Kasiov - Ech, #zielonki próbują zyskać atencję to i ja nie będę gorsza. #atencyjnyroz...

źródło: comment_EBF53wdn8e0HV8o81yvIDvPSzVsAQe2o.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niczyji: Właśnie bdb. Jedne z lepszych jakie miałam jeśli chodzi o wygodę. Ktoś pytał czy da się w tym nogę unieść - da się. :P Chociaż przyznam, że do tego stroju mogłam ubrać coś innego, ale nie było czasu, ani tym bardziej chęci. Na randkę nie szłam. :)
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: Och. Przecież Zaff (linkowałam wyżej) wpisana jest jako Wiktoria, problem w tym, że jej mail już jasno mówi o Majce. Pewnie rozdwojenie jaźni. Dalej nie wnikam, nie moja (nasza, czyjakolwiek) sprawa.

@Niczyji: Dużo. Mniej tych, w których chodzę. :)

@fanat: ()
  • Odpowiedz
@Zaff: Wypraszam sobie, prawie nie używam fejsa. Lepsze rzeczy mam do roboty - ale maile sprawdzam, tak. To moja fascynacja i f----z. Skończyłaś już i #pokazmorde ,bo tak to udzielasz się i żadnego pożytku z Ciebie nie ma.
  • Odpowiedz
@Zaff: ludzie zakładający fejk konta gdziekolwiek to ściera. Sorry za wyrażenie, ale takie mam zdanie. Zwykle to kłamcy, oszuści, tchórze, idoci albo wszystko na raz. Sama zdecyduj co gorsze. Już dwa razy przez takie g---o wydymany zostałem.
  • Odpowiedz