Wpis z mikrobloga

@pwec: Z Civicami jest niestety jak z golfami. Wybacz, nie oceniam, ale niestety większość którą widzę na spotkaniach swojego Japan Clubu to dzieciaki, gimbaza która kupiła stare auto, walnęła glebę, wywaliła wszystko ze środka do gołej blachy i się lansuje z dużą felą. Najczęściej progi się sypią, a nadkola istnieją tylko w teorii.


Gratuluję spełnienia motoryzacyjnego marzenia! Wiem jakie to uczucie, swoje odhaczyłem rok temu (
@Starscream07: nawet nie design, po VII gen honda cofnęła się w rozwoju, szczególnie jeśli chodzi o masę i tylne zawieszenie, które jest teraz prymitywne, a było fajne, niezależne i w ogóle.
@budus2: widziałem ten odcinek top geara :) Jeśli chodzi o VIII gen to fakt jest ciężki i gorszy od choćby VII gen, ale i tak nadal będzie Civiciem, którego kiedyś, jak mocno potanieje kupią młodzi zapaleńcy i nie tylko, przerobią na Stance'a i nadal będą robić zakręty przy 140km/h :P
@pwec: Wg mnie VII i IX to najbrzydsze generacje Civica. Wygląda toto (VII Type-R) jak sportowa wersja jakiegoś minivana. No ale fajnie, że spełniłeś marzenie, pozdrawiam :)