Wpis z mikrobloga

Już chyba drugi czy trzeci raz w ciągu ostatnich dwóch dni widzę, że w gorących jest ogłoszenie jakiegoś #niebieskiegopaska o tym, że rozstał się ze swoim #rozowympaskiem i z osób plusujących rozlosuje kilka którym wyśle jej nagie zdjęcia.

No więc po pierwsze, to ludzie to plusujący to totalne debile i przegrywy, bo nie wiem jak można wierzyć, że jakiś obcy koleś wyśle nagie zdjęcia swojej byłej i jeszcze plusować takie gówniane wpisy, poza tym jak można jarać się taką sytuacją, no ale może mało wiem, bo w ciągu ostatnich 8 lat byłem może w sumie przez 8 miesięcy tylko #tfwnogf i może tacy (tfwnogf) właśnie fapują do zdjęć.

A po drugie to ludzie dający takie wpisy to też kretyni, bo jeśliby to zrobili to mogliby mieć ostro #!$%@?. W ogóle sam pomysł wpadnięcia na taki pomysł świadczy o #!$%@? mózgowym. No chyba że chodzi o atencję, ale wtedy takie niebieskie stają się różowymi, bo w końcu #atencja raczej należy do domeny kobiet, a nie facetów. Tak więc, nie wiem co jest dla was gorsze - bycie kretynem, czy bycie atencyjną dziwką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzekłem.

#oswiadczenie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazniebieskichpaskow
  • 2