Wpis z mikrobloga

Spędziłem weekend w "polsce B" u dalszej rodziny mojej lubej, zazdrość i cebula miejscowych taka że w nocy mi ktoś wkręcił kilka wkrętów w opony. Niestety posesja nie ogrodzona. Na szczęście run flat ktoś wymyślił. #gorzkiezale #samochody #motoryzacja #cebulandia #cebulaki I teraz pytanie, kleić to czy jak haj performens to muszę sobie nowe kupić, często pruję to 250-270km/h przez niemcy. Do gumolepa się wybieram jutro, ale jako że na mirko są eksperci od wszystkiego wolę zapytać #pytaniedoeksperta ponieważ oszczędny ze mnie człowiek nie chcę się dać nabrać.
  • 13
@Magix_Slayer: nie jestem typem patrzącym na ludzi z pogardą, czy u siebie czy na obcym terenie nigdy obory nie robię, jestem uprzejmy, proszę dziękuję, skromny, wszystko zawdzięczam sobie. Mam milteka z wyciętymi pudłami w wersji tak zwanej "non resonated" ale to raczej przyjemnie brzmi, ładniej niż 318i z tuningowanym tłumikiem, wątpię żeby to #!$%@?ło mieszkańców wioski, jeżdżę dynamicznie, ale nie jak wariat. Podjechałem pod sklep, okoliczne sebki mnie zmierzyły, ale nikt