Wpis z mikrobloga

Ej Mirki powiedzcie mi jak to jest, rzuciłem dzisiaj na mirko 5 typów z 3 meczów:

1

2

3

nie dawał nikt takich, sam wybrałem i przeanalizowałem, do jednego to mi się nawet chciało coś opisać, siadło 4/5, kursy: 1.83, 1.62, 2.10, 2.95, więc plus i to spory. #!$%@?, dostałem łącznie 1 plusa, nie to że mi jakoś zależy na #atencja, bo nie bardzo, ale tak się zastanawiam co kieruje ludźmi z pod tagu #bukmacherka, jeden z drugim rzucą jakieś #!$%@? typy, grają coś o czym nie mają zielonego pojęcia, drużyny których meczu na oczy nigdy nie widzieli albo wszyscy na pałę to samo, co tam dzisiaj na topie było? Chelsea, Juve, Legia, PSG, Real, Napoli? xD I ci mają #!$%@? milion komentarzy i przemyśleń i się zastanawiam od czego to zależy? co? jak to jest? xD

#gorzkiezale #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miecinho: polajkowalem Ci wszystkie wpisy, na zachete, zawsze fajno jak ktos sensowne typy na mirko podaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) typuj dalej, mnie nie bylo, a szkoda bo moze bym skorzystal i byl teraz bogaty? ;)
  • Odpowiedz
@miecinho: a od dawna coś wrzucasz? powiem Ci szczerze, że giniesz w milionach innych wpisów. Niestety, bardzo szkoda z tego względu, bo ładne typy wrzucasz. Także czekam na jakieś fajne typy :)
  • Odpowiedz
@miecinho: No ale patrz, Ty 4/5, a mikro jak sam mowisz: Chelsea <-win, Juve<-win, Legia<-ee? chyba nie, no ale LOST!, PSG- grajo, na razie 0:0, Real,<-win Napoli<-grajo, ale na razie win :) Czyli jezeli nic sie nie zmieni to 4/6 win :) Oczywiscie typuj dalej, bo tym wpisie bede Cie baczniej obserwowal bo obecnie nie wiem czy dzisiaj masz 4/5 win a wczoraj przypadkiem nie bylo 9/10 lost :)
  • Odpowiedz
@oldrac: wczoraj nie stawiałem :p tylko, że większość ma to pewnie pograne w takich kombinacjach, że i tak żaden kupon nie wchodzi, zresztą to było tylko przykładowo rzucone drużyny xD
  • Odpowiedz