Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakiegoś eksperta od internetów LTE? Konkretnie jakie są plany rozwoju zasięgu w Polsce. Kiedy mogę się spodziewać w mojej miejscowości.

#lte #internet
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matthe: "Jestem ekspertem"

Wypadało by podać w jakiej miejscowośći mieszkasz, aby można było odpowiedzieć czy będzie.

Plus jeszcze przynajmniej o połowę będzie musiał zwiększyć pokrycie kraju, bo tak ma nakazne przez UOKiK
  • Odpowiedz
@Matthe: Nie zlikwidują, to jest internet radiowy, to nie majty z gumy aby się rozciągały.

Chyba że wejdzie prawdziwe 4G ale raczej to nie prędko, to co jest obecnie z całym lte to maksymalnei 3,9 G.

Prawdziwe 4g to przesył 1 Gigabit/s wtedy już raczej ograniczeń nie będzie.
  • Odpowiedz
@Matthe: Pozwolenia na lte są wydane na Twoje maszty, zresztą masz H+ u siebie z tego co widzę, a to się łapie na te nielimitowane w play w abonamencie.

Jaki masz teraz internet?
  • Odpowiedz
@Matthe: @ElCidX:

Ja pierniczę ludzie. Te megabity to tylko cyferki. Możesz mieć i 2-3Mbity a korzystanie z Internetu nie będzie żadnym dramatem jeśli usługa jest dostarczona z odpowiednią jakością - a jakość nie liczy się w megabitach - kiedy to dotrze do waszych głów wreszcie?

LTE-A nie będzie pozwalało na osiągnięcie takich prędkości w rzeczywistości tak samo jak dzisiejsze LTE nie oferuje 150Mbit/s - choć w sztucznych warunkach
  • Odpowiedz
@brokenik: Przecież wiadomo, że jeśli mówimy o 50 Mbps to mówimy o stabilnych i z niskim pingiem etc.

2-3 Mega wystarczą do przeglądania internetu ale do oglądania stremów w hd już nie.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Nie wiem jakie strumienie HD oglądasz, ale YT spokojnie działa na łączu 4Mbitowym. Przy przyciętym łączu do 10Mbit nie ma problemu z oglądaniem jakiegokolwiek strumienia nawet FullHD np. z noobroom'a.
  • Odpowiedz