Wpis z mikrobloga

Widzę, że jest kilka osób chętnych na język francuski, ale nie możecie się zorganizować. Wołam więc wszystkie osoby, które były zainteresowane tym językiem.

@szybkiekonto @tmsz @lennyface @zle_sny_rabina @r3ll @citizenwasp @opinel - jest już was kilkoro i możecie coś organizować. Moje wskazówki dla Was:

1. Umówcie się na jakąś konkretną datę na TSie na spotkanie organizacyjne.

2. Poszukajcie w sieci jakichś książek do nauki francuskiego od postaw (najlepiej na chomikuj).

3. Znajdźcie dwa stałe terminy, w których będą odbywać się lekcje.

4. Uczcie się wszyscy razem.

???

PROFIT

W sprawach organizacyjnych mogę Wam pomóc, jednak do nauki musicie się wszyscy zmobilizować sami. :)

#januszejezykow #francuski
Pobierz F.....a - Widzę, że jest kilka osób chętnych na język francuski, ale nie możecie się ...
źródło: comment_YZUuiqGbzTvGm2w8gKUWUT3gWCHkGm5m.jpg
  • 21
@p0lly: W takim razie dogaduj się z innymi osobami, które zawołałam w tym wpisie i organizujcie jakieś spotkanie na TeamSpeaku. Ja się francuskiego nie chcę uczyć, ale chętnie Wam pomogę się zorganizować. :)
@Rene102: Jeśli miałabyś ochotę trochę poprowadzić innych wykopowiczów w nauce francuskiego, to byłoby naprawdę miło. :) Jeśli chcesz, to mogę dać Ci dokładne instrukcje jak wejść na TeamSpeak3, żeby porozmawiać z innymi głosowo. Brakuje nam teraz specjalisty od francuskiego, który chociaż poprawiałby błędy, które wykopkowicze robią ćwicząc.

Możesz też pouczyć się z nami innych języków, hiszpański, angielski, norweski, rosyjski, niemiecki. Co Ty na to?
@tmsz: No więc właśnie szukamy kogoś, kto trochę by pokierował taką grupą francuskiego ze swoją wiedzą. Może byłbyś więc chętny? Pewnie przyszłyby osoby, które coś więcej też potrafią i mógłbyś sobie z nimi porozmawiać.

To naprawdę nie zajmuje dużo czasu. Godzinka, dwie w tygodniu. Ludzie lecieli by z materiałem według jakiejś książki, a Ty byś słuchał, ewentualnie dawał jakieś wskazówki czy poprawiał błędy.

Co Ty na to? Jak jesteś zainteresowany, to
@Famina: szczerze?to bedzie niewypal.niestety ale samemu ciezko jest sie nauczyc jezyka,chyba ze ma sie mega zdolnosci.ktos profesjonalnie musi wam nadac kierunek co i jak a dopiero potem sie to szlifuje.francuski ma dosc skomplikowana gramatyke i niestety uzywaja jej w calej okazalosci wiec skoki czasami czy trybami warunkowymi to norma.
@delbana: Szczerze? Nie potrzebuję takich zrzędliwych komentarzy jak Twój.

Chcesz nam pomóc? Zapraszamy.

Chcesz sobie pomarudzić i nas zniechęcić? Idź sobie gdzie indziej.

Komentując Twój wpis zacytuję dwa powiedzenia. Dla chcącego nic trudnego . Nie ma rzeczy niemożliwych.
@delbana: Typical mirek xD Nie znam się ale się wypowiem xD Ja SAM nauczyłem się angielskiego a nie uważam, że mam jakieś mega zdolności nadprzyrodzone. Po prostu jak coś robisz dzień w dzień to będą rezultaty. A teraz...W dobie internetu gdzie masz multum artykułów na już, na teraz opisanych przez multu ludzi i to po polsku i jeszcze więcej po angielsku a każdy opisuje inaczej ten sam problem czyli możesz po
@Famina:

@RexxarHell: nie chciałem was zniechęcić bynajmniej. Porównanie angielskiego do francuskiego jest trochę nietrafione. Angielski zdecydowanie łatwiejszy ale rzeczywiście w dzisiejszych czasach jest inaczej.ja tak nie miałem naście lat temu. Oczywiście powodzenia życzę.