Wpis z mikrobloga

#motowarszawa

Drogie Motomirki, widzę, że chętnych na jutrzejsze spotkanie trochę jest, być może nawet jest szansa na pobicie rekordu liczby motocykli na naszych spotkaniach, który obecnie wynosi całe 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki jest plan? Pomyślałam sobie, że nie warto robić jutro dłuższych wycieczek bo

1. nie jest już najcieplej, a nie każdy ma podgrzewane manetki ;)

2. po 18. już robi się ciemno a nie każdy lubi wojaże po ciemku nieznaną drogą, więc marna z tego przyjemność, dlatego dłuższe wycieczki zostawmy na weekendy.

Stąd mój pomysł na odwiedzenie pomnika Powstania Warszawskiego . Jutro przypada 70. rocznica ostatniego dnia Powstania przed decyzją o podpisaniu aktu kapitulacji (został podpisany w nocy z 2 na 3 października) dlatego uważam, że to dobra okazja do odwiedzenia tego miejsca i zapalenia znicza. Zastanawiam się też nad odwiedzeniem pomnika Małego Powstańca, ale to jeszcze do ustalenia.

Po tym proponuję przejechać się jakąś przyjemną drogą do Chopper's Club (od razu mówię, że jeszcze tam nie byłam i nie wiem czy burgery są dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale znajomi mi polecali to miejsce, więc nie powinno być źle) i pogadać przy coli/soku/herbacie ;)

Spotykamy się jutro o godzinie 18.00 pod Burger Kingiem przy M1 w Markach. Pod tym wpisem potwierdzajcie lub odwołujcie obecność (nawet w ostatniej chwili, przed wyjazdem spod M1 jeszcze zerknę na odpowiedzi w tym wpisie)

Wołam tych już zainteresowanych

@kiernek @Scorpio412 @SzlachcicPolny @blubi_su @hypation @bocznica @localh0st @Pendzel @nielubiecie

oraz tych, od których oczekuję jeszcze jakiejś odpowiedzi ;)

@Jojne @Ineptus @Lukas77986 @Tymi

@Mateista jeśli nie możesz o 18 a chcesz dołączyć później to napisz do mnie na PW żeby się dogadać
źródło: comment_xfmH1vqn3wLP9AOBrWgovIus5PAoiAlW.jpg
  • 65
@trysekcja: Choppers klub? To melina straszna podobno. Dresiarnia się z Pragi tam zbiera. A Eagle'si, którzy go prowadzą stracili status MC, bo coś odwalili. To już lepiej mi się wydaje pojechać do GD Pubu(https://www.facebook.com/GDPub). Prowadzony przez motocyklistę z warszawskiej grupy. Dla kat. A jakieś promocje drinkowe mają być z tego co pamiętam. Mogę go zapytać, czy jak wpadniemy, to dostaniemy jakiś rabacik grupowo-motocyklowy :)
@SzlachcicPolny: nie przekonamy się dopóki nie sprawdzimy ;) z kolei ja słyszałam, że ekipy motocyklowe się tam spotykają i jest spoko. ale oczywiście jak uważacie. po co nam promocje na drinki jak wszyscy będziemy prowadzić? :>
@SzlachcicPolny: Dobre pytanie co do prędkości. Ogólnie jedziemy spokojnie, wiadomo - w grupie trzeba na siebie uważać. Wiem, że niektórzy lubią sobie #!$%@?ć, ale umówmy się - można to sobie robić samemu lub umówić się z kimś na taką jazdę. Jak jedziemy w grupie to trzymamy prędkość, żeby się nie pogubić :) Dlatego myślę, że raczej nie szybciej niż te 80-90 km/h. To samo odnośnie przeciskania się między samochodami - raczej
@blubi_su: chyba się domyślam dlaczego

znam 2koła, przy czym to z zupełnie innej strony Warszawy, nie wiem czy większości pasuje.

słuchajcie, próbuję jakoś sensownie zorganizować spotkanie, a teraz każdy będzie proponował swoją knajpę. czy naprawdę tak bardzo wam nie odpowiada to miejsce, że nie możecie tam wpaść pogadać z wykopkami? każdy może zaproponować następne spotkanie i wtedy wskazać lokal, który wydaje mu się najodpowiedniejszy
@trysekcja: Mi tam pasuje :) Może zostać CC, w sumie to po drodze będę miał do domu :)

@kiernek: Raz że zasada kolumny jest taka że najmocniejsze motocykle wyrzuca się na tył, dzięki temu mniej doświadczeni i na słabszych maszynach nie musza gonić przodu, druga sprawa że mam układ wydechowy poprowadzony na 90* w prawo i lewo. Krótko mówiąc wierz mi że nie chcesz jechać na wysokości moich rur :P
@blubi_su: zostaje Chopper's Club. jeżeli będzie źle to po prostu więcej się tam nie umówimy.

wiemy jakie są zasady jazdy w grupie, dlatego zaproponowałam @kiernek na koniec, bo ma w tym doświadczenie i ma mocne moto. ale skoro będziesz Triumphem to faktycznie lepiej będzie na tył wyrzucić. postanowione: oboje zamykacie
@kiernek: No i git :) Tam do tego burgera na M1 to można z Toruńskiej skręcić? Nie znam dobrze tego centrum i zawsze się tam gubię :P

@kiernek: Ponad dwa :P Fajnie będzie wreszcie was spotkać, a dla Prosiaka to ostatnie chwile bo zaraz mu silnik wyciągam i szykuję go na zimę.
@blubi_su: mozna, trzeba wczesniej zjechac na Targowek ok 2km przed "krzyzowka" z Radzyminskana wysokosci Glebockiej. Pozniej jest do wyboru, skrecic za Ikea albo do konca i wbic w prawo na Radzyminska - 2ga opcja wygodniejsza jesli nie zna sie topografii CH
@trysekcja: @kiernek: Yyyyyh mireczky, ja sobie teraz tak pomyślałem, że ja kończę o 17 a pracuję na Okęciu, i będę trasą leciał, ja się w życiu przez Grota na 18 nie przebiję... Tam wąsko jest i nie zmieszczę się między samochody. Kurde :/
Boziu jak ja wam zazdroszczę Y_Y , czas chyba się w końcu zapisać na kurs. Polecacie jakąś szkołę jazdy (wyczaiłem kiedyś, że niektóre szkoły mają teorię 'zdalnie').