Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: oczywiście będzie że #!$%@? polaczek spawał :) ... masakra dlatego warto sprawdzać materiał jeżeli przygotowywał nam ktoś inny tym bardziej że pewnie musisz się podpisać pod spawem
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: trzeba tego pilnować bo potem Tobie będą lecieć po premii i w koncu mogą zabrać dodatek spawalniczy ... dziwne bo przecież musisz się podpisać w dzienniku spawalniczym
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: yyyy że co !!! przecież ... myślałem że bawisz się w spawanie na wysokim poziomie skoro przechodziłeś taką certyfikację... tzn widzę że spawasz zajebiście, co to za zakład ? chora polityka spawalnicza ... dobrze że przynajmniej sam się pilnujesz
  • Odpowiedz
@gryzli6: Dlatego niedługo będzie goodbye ;) a potem Guten morgen.

Wczoraj firma dostała £10k kary za ogólny burdel a jak nie ogarną samych kibli za dwa tyg to dostaną £100k.
  • Odpowiedz
@gryzli6: Pracowałem rok w Niemczech, dostałem dobrą ofertę na czas nieokreślony w tym mieszkanie i auto firmowe. W UK wszystkie narzędzia mam prywatne łącznie ze szlifierką... Już mam dosyć tego dziadostwa.

W Niemczech jakość nie jest najważniejsza tylko porządek!
  • Odpowiedz
akurat z tego co słyszałem to Niemcy mają strasznie ostrą politykę jakości :)


@gryzli6: @SUQ-MADIQ: Znajomy pracował kiedyś w Niemczech na tokarce. Jeden od kontroli jakości tak się na niego uwziął, że przez 5 lat sprawdzał każdą jego część. Nigdy nic nie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Migfirefox: Zwolnili mnie kiedyś w Niemcach bo za wolno do magazynu po drut szedłem ;) fakt, że prawdziwy powód to był kryzys 2007 i utrata wszystkich kontraktów ale bajek wymyślać nie potrafią ;)
  • Odpowiedz