Wpis z mikrobloga

@z1emniak: Jak mam #android, tak to jest dobre. :D Wczoraj wgrałem ROM, który wygląda tak samo jak poprzedni, działa tak samo jak poprzedni, zasięg łapie tak samo jak poprzedni, ale mam nadzieję, że bateria będzie lepiej trzymać. xD

  • Odpowiedz
@z1emniak: Mi na #android też nic. ROM zmieniłem dla bajerów z G3 (LG G2 here). Każda platforma ma swoje plusy i minusy. Im większe możliwości modyfikowania systemu i ingerowania w jego działanie, tym większa szansa, że coś użytkownik spieprzy. iOS pilnuje porządku i jest nieźle zoptymalizowany, ale mi nie pasuje, bo lubię modyfikacje. :)
  • Odpowiedz
@Tojtek: czaję ;). chciałem kupić nexusa 5 ale skończyło się na 5s ;p. choć jakbym miał nexusa to więcej czasu wgrywałbym i zmieniał ustawienia franco.kernel/panaroidandroid/slimkata niz telefonu uzywal :D

kiedyś sprawdzałem G2. na stock romie nie potrafił płynnie przewinac strony w drawerze przy live wallpaper ._.
  • Odpowiedz
@z1emniak: Na G2 na stocku (4.4) nie miałem żadnych przycięć. O.o N5 mógłby Cię wkurzać ze względu na marną baterię. 5s jest całkiem spoko (miałem okazję się pobawić), tylko, jak to w Polsce z iPhone bywa, mógłby być tańszy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@z1emniak: Jeżeli ikona baterii i zasięgu była niebieska na pasku statusu, to 4.2.2 był. Ja na tej wersji nawet nie siedziałem, tylko od razu aktualizację zrobiłem. :) 1800 to dość niska cena, spodziewałem się, że rzucisz wyższą. O_o
  • Odpowiedz
@Tojtek: pre-Kitkat to był na 100% ;) ! ale na procesorze 2,5Ghz takie częste przycięcia nie powinny mieć w ogóle miejsca (,)

co do romu - nie lepiej ci wgrac SlimKata? dostajesz wtedy Nexusa 5 z lepszą baterią/układem dźwięku/ekranem/wyglądem ;)

eh, nie umiem robic spoilerow
  • Odpowiedz
@z1emniak: Procek 2.26GHz, ale racja. Fakt taki, że 4.2.2, a 4.4.2, to spora przepaść optymalizacyjna. Nie wiem właśnie, przyzwyczaiłem się np. do podwójnego okna od G3, a rozwiązania z czystego Andka nie podchodzą mi. Pewnie kiedyś i tak obczaję. :D

  • Odpowiedz