Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirki pomozcie biednemu! Mam w #pracbaza ogrzewanie przez #piec za cholere nie wiem co mam przekrecic, co mam nacisnac, co mam uderzyc, a co mam kopnac by dzialalo.. A #zimnojakchuj. Reszta zdjec w pierwszym komentarzu. Pierwszy mirek ktory pomoze, dostanie ode mnie klucz do gry niezpodzianki na steam :P

#pomocy #ratunkucorobic #problemypierwszegoswiata
FILEmoniusz - Mirki, Mirki pomozcie biednemu! Mam w #pracbaza ogrzewanie przez #piec ...

źródło: comment_IQSQputDSmoDKuGjYUqDZ0K8iKl0GDQ2.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FILEmoniusz: gaz odpaliles? odkręcasz gaz na rurze tym guziczkiem go zapalasz i ustawiasz temp na pokrętle no i piecyk musi być do prądu podlaczony

PS. No gaz odkrecony z tego co widzę, może zamknięty jest jeszcze dopływ gazu do pomieszczenia gdzieś w piwnicy albo na klatce
  • Odpowiedz
@Crimex Temperatura na tym gowienku jest 30 stopni :P Ta wyswietlana (obecna?) podskoczyla do 18, ale moze dlatego, ze wczesniej ta baza stala przy oknie, a teraz przy lapku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FILEmoniusz: Może nadal duże ciśnienie jeszcze. Powalcz z tym pilotem IMHO masz warunki takie, w których piec nie odpali, albo te 17,5 to za ciepło wg ustawień, albo jest czujnik pogodowy i piec widzi, że na zewnątrz za ciepło by grzać.
  • Odpowiedz
ale moze sie uspokoi za chwile


@FILEmoniusz: A może i nie :) może zawór "nie przeskoczył" on jak się go przekręca ma takie ząbki i po nich przeskakuje i uchyla zawór. Może przekręć aż pstyknie i powinien przestać cieknąć, albo to kapie już tylko z "dziury".
  • Odpowiedz