Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirki pomozcie biednemu! Mam w #pracbaza ogrzewanie przez #piec za cholere nie wiem co mam przekrecic, co mam nacisnac, co mam uderzyc, a co mam kopnac by dzialalo.. A ##!$%@?. Reszta zdjec w pierwszym komentarzu. Pierwszy mirek ktory pomoze, dostanie ode mnie klucz do gry niezpodzianki na steam :P

#pomocy #ratunkucorobic #problemypierwszegoswiata
FILEmoniusz - Mirki, Mirki pomozcie biednemu! Mam w #pracbaza ogrzewanie przez #piec ...

źródło: comment_IQSQputDSmoDKuGjYUqDZ0K8iKl0GDQ2.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FILEmoniusz, czerwona lampka z tego zdjęcia informuje o blokadzie zapłonu (w tym przypadku pewnie przez niskie ciśnienie). Aby zresetować blokadę zapłonu wciśnij ten okrągły przycisk po jej lewej stronie na 30s. Jeżeli lampka zgaśnie. Piec powinien sam wystartować (zakładając ze lewy przycisk jest w pozycji dolnej - włączonej).
  • Odpowiedz
@DeLorean Niestety, od tego zaczalem proby :( Poza odlaczeniem z pradu.. Gdy wcisne ten bolec, to wydaje dzwiek, jakby iskra chcial odpalic gaz, ale bez skutku. Odlaczam z pradu i podlaczam, znowu wciskam i ten sam efekt
  • Odpowiedz
@FILEmoniusz: słychać wypływający gaz? Cokolwiek się zapala w środku? Niestety instrukcja nie opisuje wszystkich powodów dla których załącza się blokada, opisuje tylko czujnik ciśnienia wody i ciągu kominowego.
  • Odpowiedz
@DeLorean Chyba slychac, bo cos ewidentnie cichutko syczy. Natomiast nic sie nie zapala. Zapachu gazu tez nie uswiadczylem, ale rozumiem, ze to moze sprawka ciagu. Chyba nic nie poradzimy i bede musial w poniedzialek kogos zawolac z serwisu. Ale dziekuje wszystkim z osobna za chec pomocy i mase rad. Dzieki wam przynajmiej dowiedzialem sie, co jest czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz