Wpis z mikrobloga

@Argetlam: efekty są, ale na siłowni miałbyś większe. trochę za duża ilość powtórzeń i to tak naprawdę tylko jedno ćwiczenie więc organizm się przyzwyczaja. ja robię ten program głównie po to żeby się zakładać z ludźmi że zrobię np. 60 pompek :-)
@Argetlam: To nie jest ćwiczenie na zwiększenie masy. Na zwiększenie masy jest najlepsza siłka z odpowiednią dietą. Ćwiczenie robię to dla poprawy kondycji, zwiększenia siły (głównie o to mi chodzi) oraz prostowania kręgosłupa bo jak na bordo przystało mam lekkie problemy z nim :>. Osobiście widzę efekty ale głównie w rzuceniu wagi. Spadłem z 84 kg do 82. Przed chwilą ważyłem się w spodniach, koszulce i po obiedzie. Jeżeli chodzi o
@Argetlam: Nie ma co rozgryzać. Robisz jutro test. Powiedzmy, ze wyjdzie Tobie 15 pompek. Przeszukujesz po tygodniach odpowiednią serię dla Ciebie. W tym wypadku to będzie pierwszy tydzień (week 1) i kolumna 3 bo mieścisz się w przedziale 11-20. Zaczynasz od środy albo czwartku (co najmniej 1 dzień przerwy trzeba zawsze robić) od pierwszej tabelki. I jedziesz 10 pompek, następnie 60 sekund przerwy, 12 pompek, 60 sekund przerwy i tak do