Wpis z mikrobloga

@koszmareq69: pomijając seksistowskie i stulejarskie PUArdolenie samców alfa (no offence, nie chcę pozwu xD) obowiązkowe pod każdym tego typu postem które koledzy wyżej już uskutecznili:

"już" sugeruje że romantyzm kiedyś był w cenie - otóż, kolego, nie był, romantyk zawsze był niechcianą płaczliwą #!$%@?ą i przegrywem
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Bagiety już jado, ewentualnie daj namiary na PW to przyjadę Cię zabić przez uciśnięcie Ci splotu nerwowego.


Kiedyś nie byli tak hejtowani, głównie dlatego, że tacy dżentelmeni stanowili większość. Teraz są spychani na margines i obśmiewani, bo nikomu nie przyjdzie do głowy by kobiety kochać i szanować. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Takie jest moje zdanie. :)
  • Odpowiedz
Teraz są spychani na margines i obśmiewani, bo nikomu nie przyjdzie do głowy by kobiety kochać i szanować.


@koszmareq69: w przeciwieństwie do czasów kiedy kobiety były uważane za niedorozwinięte obywatelki drugiej kategorii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przykro mi, ale bycie służalczym romantykiem zawsze kończyło się tak samo, tj. jak u Wertera: smutny zakochany pan popełnia z żałości samobójstwo, panią obraca samiec alfa ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Dalej są uważane za takowe. Ja tam, jak każdy facet, mam w sobie cechy szowinistycznej świni, lubię kawały o zmywarkach czy łańcuchach za długich, bo kobieta jest w stanie wyrwać się z kuchni, ale wiem, że to tylko żarty. Niektórzy jednak śmiertelnie poważnie traktują kobiety jak podludzi, na przykład wymienieni przeze mnie wyżej sebixy czy różnej maści egocentryczni alvaro...
  • Odpowiedz
jak każdy facet, mam w sobie cechy szowinistycznej świni


@koszmareq69: mów za siebie

P.S. istnieje różnica między żartem a mówieniem czegoś na serio oraz istnieje różnica między traktowaniem kogoś normalnie (z braku lepszego określenia powiem "jak faceta") a traktowaniem kogoś bez szacunku. Kobiety to też ludzie, traktuj ich jak ludzi i nie stawiaj na piedestale, bo nie należy im się nic z racji tego że mają macicę.
  • Odpowiedz
@saginata: Na pewno nie jest nim pomiatanie płcią piękną, szukanie kobiet "na raz" i stawianie sobie za najwyższy cel w życiu "zaruchanie lochy". Serce mi się kraje jak widzę n-tą z kolei miłą, sympatyczną dziewczynę, która nagle na oczy zakłada sobie klapki i bezgranicznie #!$%@? się w takim #!$%@?. Nie wiem jak konkretnie jest w Twoim otoczeniu, ale w moim jest to baw porządku dziennym. I nie traktuj tego wpisu
  • Odpowiedz
Właśnie moim zdaniem się należy. O to się głównie rozchodzi.


@koszmareq69: w takim razie przykro mi to powiedzieć, ale jesteś staromodnym stulejarzem który nigdy nie znajdzie sobie porządnej kobiety zanim się nie ogarnie :D
  • Odpowiedz
Serce mi się kraje jak widzę n-tą z kolei miłą, sympatyczną dziewczynę, która nagle na oczy zakłada sobie klapki i bezgranicznie #!$%@? się w takim #!$%@?


@koszmareq69: Eh te biedne glupiutkie kobiety. Takie mile a takie nierozsadne. Czemu one nie widza, ze ja taki wspanialy na moim bialym koniu chce je uratować?
  • Odpowiedz
@koszmareq69: Co? Po pierwsze pytalem wczesniej czy uwazasz sie za jednego z tych romantykow. Odpowiedziales, ze tak. Po drugie napisales "serce mi sie kraje" wiec jak moglo to nie dotyczyc Ciebie?
  • Odpowiedz