Wpis z mikrobloga

#januszeprogramowania #programowanie #webmastering #webdev #www #html5 #css3

Mirki i Mirabelki przymierzam się do napisania pracy inżynierskiej o nowoczesnych narzędziach do tworzenia stron www. Padło na html5 i css3 + ew coś jeszcze. Do tego planuję stworzyć stronę www wykorzystując te technologie. Poszukuję dobrych pozycji książkowych, artykułów. Być może ktoś z was ma jakąś niepotrzebną książkę i chciałby mi przekazać.

Tworzeniem stron zajmowałem się kiedyś w czasach gimbazy i początków LO ale potem z racji braku czasu to upadło i moja wiedza jest mało aktualna.

Będę wam wdzięczny za każdą pomoc
  • 14
  • Odpowiedz
@sztilq: Ale Zelenty to ja bym nikomu nie polecał, oglądałem, losowo, wybrane filmy od niego i w każdym są błędy. Raz nawet napisałem pod filmem co jest nie tak, to musiał nagrać od nowa.
  • Odpowiedz
@aseeon: Być może są. No cóż, ja na webdevie tak bardzo się nie znam, bo to nie mój target, ale przegląd technologii w jego wykonaniu wydał mi się dobrze przedstawiony w skondensowanej formie, więc podrzuciłem dalej.
  • Odpowiedz
@normanos: Praca inż badawcza to taka, która przy okazji pomoże rozwinąć studenta. Pojęcie mam, potrzebuję kilku pozycji książkowych raz do bibliografii a dwa do tego żeby tą nowość dobrze ogarnąć
  • Odpowiedz