Wpis z mikrobloga

Jeden z komentarzy tej laski pod zdjęciem.

to dyskryminacja, że nie mamy możliwości zjedzenia czegoś wegańskiego na ciepło w podróży


No #!$%@?, to niech sobie wozi przewoźnego grilla i cukinie, to sobie zrobi coś na ciepło na parkingu. Zresztą, czy ci ludzie naprawdę tak tęsknią (podświadomie) za mięsem, że muszą jeść udawane potrawy? Wegeburgery, wegedogi, sojowe schabowe (XDDD) czy inne wege-podróbki mięsistego jedzenia?

#bekazwegetarian #lepszyorlen
plnk - Jeden z komentarzy tej laski pod zdjęciem.


 to dyskryminacja, że nie mamy mo...

źródło: comment_IFQgczztiqOlevxh0D8z2yqmTdKLivRx.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na - to podobnie jak z mięsożercami. Choć weganie to mają przynajmniej jakąś tam swoją idee, za którą robią z siebie idiotów. Niektórzy mięsożercy ze swoim nachalnym komentowaniem czyjegoś żarcia są po prostu idiotami, bez idei :P

No i nie jestem wege. Pewnie kiedyś wrócę do mięsa, póki co głównie pod bieganie jem wege papu, bo lepiej się po nim czuję :)
  • Odpowiedz
@AvantaR: a to dobrze :)

ja nie powiem kocham mieso :3 nie umiem zyc bez miesa, ale od czasu do czasu lubie zjesc cos z soi albo cos

zawsze przy okazji takich dysksuji przypomnia mi sie narzeczona mojego brata, ktora zrobila mu

  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Ja generalnie staram się soi za dużo nie jada, bo ponoć niezbyt na męskie sprawy działa hehe. No i nie jestem fanem udawanego mięsa. Kuchnia wege ma tyle do zaoferowania, a te głąby chcą wpieprzać atrapę mięsa z bułką ...
  • Odpowiedz
@plnk: Mówię to także do wszystkich objeżdżających wegan i wegetarian. Pytam. O co takie halo? Ja też mogę coś chcieć np grillowanych serków camembert posypanych smażoną cebulką i oregano i napisać to sobie na brystolu i stanąć obok Orlenu. Chcą i wiedzą jak to medialnie powiedzieć, to może dostaną. Ściska że sami na to nie wpadliście? Nie wiem z czego wynika najazd na wegan i wegetarian. Ból dupy, że nie
  • Odpowiedz
@poebalo: No właśnie, a dlaczego nie? Wszystko jest kwestią dobrego pomysłu. Stawiam piątaka i pająka zza szafy zegarmistrza, że będą niedługo mieli wegańskie hotdogi. A Ty nie próbujesz nic i nie będziesz mieć kompotu w pubie. ;)
  • Odpowiedz
Drogie wykopowe dzieci, czy wy naprawdę nie wiecie, że to viral orlenu? Czy tylko udajecie?


@syn_bogarta: ty tak na poważnie? Jesteś studentem pierwszego roku marketingu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz