Wpis z mikrobloga

Jeden z komentarzy tej laski pod zdjęciem.

to dyskryminacja, że nie mamy możliwości zjedzenia czegoś wegańskiego na ciepło w podróży


No #!$%@?, to niech sobie wozi przewoźnego grilla i cukinie, to sobie zrobi coś na ciepło na parkingu. Zresztą, czy ci ludzie naprawdę tak tęsknią (podświadomie) za mięsem, że muszą jeść udawane potrawy? Wegeburgery, wegedogi, sojowe schabowe (XDDD) czy inne wege-podróbki mięsistego jedzenia?

#bekazwegetarian #lepszyorlen
plnk - Jeden z komentarzy tej laski pod zdjęciem.


 to dyskryminacja, że nie mamy mo...

źródło: comment_IFQgczztiqOlevxh0D8z2yqmTdKLivRx.jpg

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
@plnk: mnie dziwi czemu się tych hotdogów uczepili, przecież jest sporo stacji gdzie podczas podróży można zjeść normalny obiad bo mają jakieś bistro czy bar.
  • Odpowiedz
@plnk: plus tylko i wyłącznie do Twojego komentarza. Co do zdjęcia to mam dosyć lansowania się na weganke itp itd. Jak chce się tak jeść to trzeba wziąć wszystkei za i przeciw, moze i beda zdrowsi ale i bedzie wiecej problemów żeby dostać takie jedzenie i tyle... To tak jakbym sobie kupił teslę i stał przed kazdą stacją benzynową że dlaczego podczas podróży nie mgoe jej podładować... No bez sens jak
  • Odpowiedz
@plnk: Dlaczego wszystkie znane spaczenia, które posiadają ich właściciele próbują narzucić ludziom swój styl bycia.

- Ja nie jem mięsa. Wy też #!$%@? NIE JEDŹCIE, ratujemy biedne kurczaczki od śmierci.

#!$%@? są, czy co?
  • Odpowiedz
@syn_bogarta: że niby niedługo na Orlenie pojawią się PYSZNE sojowe parówy, które obracają się na tym ruszcie po kilka dni, zanim jakiś biedak ich nie zje?
  • Odpowiedz
Ja nie jem mięsa. Wy też #!$%@? NIE JEDŹCIE, ratujemy biedne kurczaczki od śmierci


@lukaslm: co? przecież oni chyba nie chcą zabronić sprzedaży normalnych hot dogów, tylko proszą o rozszerzenie oferty o dania wegetariańskie. A to że ktoś tam sobie coś skomentuje, to już inna kwestia. Gdybyś tak podchodził do wszystkich komentarzy, to ładne musiałbyś mieć zdanie o społeczeństwie czytając wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz