Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie o wat? Czyżby jak mówią uczelnia przereklamowana i jednym słowem b----l.? Mi chodzi przedewszystkim o studia wojskowe budownicto i geodezja i kart.

#wat #studbaza #studia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NH35: Nigdy nie było takiego prestiżu. Niby nie ma się co obawiać, ale ten wydział to skarbonka, więc czasami wiedza a nawet i kolesiarstwo nie pomaga. A jak wojsko to wg mnie szukać drogi do jakiś oddziałów specjalnych a nie trepować w tym badziewiu.
  • Odpowiedz
@kazdyloginzajetykruwa: Ale.. z drugiej strony... jeśli chodzi o progi pkt to WAT' co by nie mówić w porównaniu np. z AGH ma dosyć wysokie progi pkt. jeśli chodzi czy to o GiK czy Budownictwo. A po za tym nie mów że nie zachęca fakt że studia są za free, kwaterunek i jedzenia też + uposażenia finansowe. Pomijając fakt że gwarantują zatrudnienia na pewien okres po studiach :P
  • Odpowiedz
@kazdyloginzajetykruwa: Ostatnio jak byłem na w marcu na badaniach (komisja WKU) spotkałem gościa z Wat'u też na badaniach. Pytam się go jak z dyscypliną itd... zaśmiał się potem pytam go jak tam z alko, czy wolno czy nie, jakie są konsekwencje spożywania na terenie akademika wojskowego (btw. studenci wojskowych w normalnym akademiku mieszkają czy w koszarach.?), a on ku mojemu zdziwieniu "Bracie chlejemy cały czas, dopiero jak na przepustce jestem
  • Odpowiedz
@NH35: Bo głównym celem tych ludzi jest zdobyć po Wacie taki kontrakt(często sami to przyznają i starają się tak lizać dupska oficerom ażeby to się udawało), żeby mieć odwalone już i zapewnioną emeryturę - 15 lat przepracowane, czyli do 34 roku życia muszą robić. Różnie im się to wychodzi.

Co masz na myśli przez podział? Oni chodzą w mundurach, mają swoje akademiki do których oficjalnie cywil nie wejdzie.
  • Odpowiedz
Oj to nie wiedziałem z tymi akademikami :P A nie wiesz jak tam jest z kasą.? Dostaje sie jako podoficer gdzieś 2k i tyle.? Za bycie np. inż geodetą, nic.?
  • Odpowiedz
@NH35: > Bracie chlejemy cały czas, dopiero jak na przepustce jestem to trzeżwieje.

No ciekawe rzeczy opowiada:p ja jakos tego nie doswiadczam:) duzo zalezy od ludzi i od kompanii. Jesli chodzi o zarobki (w naszym przypadku nazywa sie to uposażenie ) to jest to zalezne od stopnia i roku. Jak chcesz wiecej info to wal na priv:)
  • Odpowiedz