Wpis z mikrobloga

Wyczuwam nowego, ogromnego hiciora z Aliexpress - ZTE obniża cenę Grand S II LTE o połowę czyli kosztuje teraz 450 zł (czyli na ali za miesiac za 550-600 zł).

Wyświetlacz : 1080 x 1920 px (5.50") pokryty GG3

Procek: Snapdragon 801

2 GB RAM, 16 GB ROM

Android 4.3

Slot na pamiec

Aparat 12 mpix od Sony f2.0

Bateria 3100 mAh

W skrócie: WOW.

#aliexpress #android #smartfon #telefony
t.....t - Wyczuwam nowego, ogromnego hiciora z Aliexpress - ZTE obniża cenę Grand S I...

źródło: comment_XBDjjdEYJX4VLecL4NIqPh9fHz4JXjsH.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@osmanho: ja bym nie ryzykował, powiedz chińczykowi żeby dał bez słuchawek no chyba, chcesz mieć brudne akta na całe życie...

"za sprowadzanie akcesoriów do telefonów komórkowych wschodnich marek na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, winno się uiścić opłatę w wysokości 20 stawek dziennych, w przypadku odmowy zapłaty zostaną podjęte odpowiednie procedury prawne wobec importera. Procedury prawne należy rozumieć jako proces sądowy"
  • Odpowiedz
@lunada: o kurde, wiesz, bo tak się zastanawiam, co by było, gdym sobie kupił baterię do telefonu na ali. Aktualnie mam Motkę Razr Maxx HD, więc to jest zachodnia marka, ale wschodni importer. Na ebayu nie mam darmowej przesyłki i obowiązuje ten cholerny Global Shipping Program...
  • Odpowiedz
@wkladam_kij_w_mrowisko: WCDMA ma być, w chinach jest kilka standardów każda sięc ma inny(wcdma,TD-SCDMA) róznią się oznaczeniem, są jescze cdma ale jako osobne modele. Żeby telefon działał w pełni w naszym kraju musi mieć WCDMA, TD-SCDMA działa tylko na 2g
  • Odpowiedz
@POPPO: jeszcze nie ma w takich cenach. Okazało się że to nie oferuje sam ZTE tylko firma pośrednicząca która sprzedaje w Chinach ich telefony. Oczywiście wiele firm skupiło po starych cenach i obniżenie z 300 do 200 dolarów może potrwać nawet do końca roku.
  • Odpowiedz
@Kreation: z telchina.pl:

Trochę poszperałem również w necie i niestety obniżka nie dotyczy sprzedaży przez samo ZTE a GOME jak kolega wyżej zauważył, który jest jednym z największych sprzedawców detalicznych. Cena owszem może spaść o ile sprzedawcy zaczną zaopatrywać się u nich, ale na pewno nie będzie to 50% ceny. Cena będzie spadać stopniowo, może za 2-3mc będzie w granicach 250 a w nowym roku lekko powyżej 200, ale na
  • Odpowiedz