Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +45
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę

Bejwatch 0
Pochwalcie się swoją znajomością angielskiego. Pewnie dukacie gorzej niż pani Magdalena, wielcy poligloci z wykopu.
#raportzpanstwasrodka
#raportzpanstwasrodka




Ktoś może zna/ma dobrze skonfigurowane vmoptions, gdyż mojego PhpStorm'owi, często kończy się ram, mimo 16gb w systemie. Mój konfig obecnie wygląda tak:
-Xms768m
-Xmx768m
-XX:MaxPermSize=250m
-XX:ReservedCodeCacheSize=64m
-server
-XX:NewSize=128m
-XX:+UseParNewGC
-XX:ParallelGCThreads=8
-XX:+UseConcMarkSweepGC
-XX:CMSInitiatingOccupancyFraction=60
-Xms128m
Podobno daje fajne efekty.
-serverJeśli nie wyskakuje Ci żaden błąd z "PermGen", to zwiększenie MaxPermSize nie jest potrzebne ( @archlinuxuser )
Przy 16gb ramu...