Wpis z mikrobloga

@tyktak: Twoja lista must have (ikony, widżety) w ogóle mnie nie zaskoczyła, to samo moduły Xposed.

Do XPosed (polecanych) mógłbyś dodać także XAD, Xprivacy, Boot Manager, i NlpUnbounce
@tyktak: aplikacje też mnie nie zaskoczyły. :P

Do odtwarzaczy można dodać już śmiało VLC Player - działa, sprawdziłem na SGS, do tego PowerAMP! , bo jest tańszy od N7 i... w niczym mu nie ustępuje. Warto abyś sobie sprawdził Beat - Audio Player, przy którym kiedyś trochę pomagałem przy tłumaczeniu. :P (dosyć niszowy player, ale ma dosyć duże wzięcie na XDA).

Do tego must-have można dodać BetterBattery Stats (ale to bardziej
@tyktak: Też kupiłem na wyprzedaży! :D Akurat wtedy szukałem jakiegoś dobrego playera. PowerAMP! znałem i dlatego go kupiłem. (używałem kiedyś pirackiej wersji na GT-540 XD).

A możesz podać liste aktualnie używanych przez Ciebie aplikacji? :>
@wodzu_91:

Telefon (low więc same podstawowe i napewno Ci znane)

SMS - Textra - ostatnio otrzymał Material design

Galeria - Quickpic

Muzyka - PowerAmp/Google Muzyka

Budzik - SleepAsAndroid - naprawdę polecam

AllCallRecorder

Tablet:

Habit Browser

Adblock Plus

Moon+ Reader

AppSales

Tholotis

QuickPic

ClickUI/Morena

AmazingText Free

Telegram

Mój Wykop

Mega

PowerAmp

MX Player

Viral Lite

Autodesk Sketchbook (dorwany za darmo z amazona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WPS Office
@tyktak: Zaskoczę Ciebie, ale... nigdy nie używałem zamienników aplikacji Galerii, Budzika, Wiadomości i Telefonu...

Jest jakaś wyraźna różnica w sposobie budzenia?

A resztę aplikacji kojarzę.

Używasz jedynego prawilnego launchera - Nova. Jeżeli masz ochotę to sprawdź sobie Smart Launcher, wydaje się szybszy od Novy, i ładnie wygląda.
@wodzu_91: Próbowałem kiedyś, ale w ostateczności zostałem przy Novie. Mogę Ci polecić Lightning Launcher jeżeli naprawdę lubisz customizację - zmienisz w nim dosłownie wszystko (nawet lockscreen).

Co do Sleep As Android - potrafi po wibracjach sprawdzać stan snu (płytki, głęboki i o odpowiedniej godzinie obudzić).

Ponadto pozwala na różne captcha podczas wyłączania budzika czyli np.:

- Potrząsanie telefonem, aż z 0 dojdzie np. do 5000

- Skanowanie kodów QR/NFC

- Klikanie