Wpis z mikrobloga

Beka, że niektórzy cisną po iPhonie tak bardzo jakby to był cel ich egzystencji.

Porównajmy to do #motoryzacja

Mamy 2 samochody do wyboru. Podstawowe BMW 320d i Octavię z najmocniejszym silnikiem.

Co jest szybsze? Octavia. Co ma więcej schowków i większy bagażnik? Octavia. Co jest tańsze w zakupie? Octavia.

Gdy jednak ktoś decyduje się na BMW bo GO STAĆ i chce mieć samochód marki premium to jakoś nie zostaje zasypany argumentami o tym, że Skody mają miejsce na butelkę wody w drzwiach i ogólnie to przyspieszają do setki tak szybko jak wiele droższe BMW. Pojawiają się raczej teksty typu - no faktycznie, BMW fajna marka, dobre wykończenie, niezły design i renoma.

Więc co niektórzy chcą pokazać mówiąc, że kupowanie iPhona (czyli smartfona który swoją drogą należy do najlepiej wykonanych na rynku i najszybciej działających) jest oznaką #!$%@? mózgowego to ja naprawdę nie wiem. Jakoś w innych gałęziach rynku siedzą cicho, tylko znaczka Apple nie mogą znieść na telefonie. Wydaje się legitymacyjne.

Pomijając fanbojów Apple którzy łykają wszystkie nowinki jak pelikany BO APPLE (ale tacy ludzie są obecni w każdym sektorze rynku, od elektroniki przez motoryzację po produkty spożywcze) to nie mam zielonego pojęcia co bojówkarze androida czy innego windows phone (którego kiedyś używałem i w sumie nie był zły) chcą przez bezcelowe gównoburze osiągnąć. Dziękuję za uwagę.

#gorzkiezale #oswiadczenie #iphone #android #windowsphone
  • 34
  • Odpowiedz
Pojawiają się raczej teksty typu - no faktycznie, BMW fajna marka, dobre wykończenie, niezły design i renoma.


Więc co niektórzy chcą pokazać mówiąc, że kupowanie iPhona (czyli smartfona który swoją drogą należy do najlepiej wykonanych na rynku i najszybciej działających) jest oznaką #!$%@? mózgowego to ja naprawdę nie wiem.


@macq2309: odpowiedzi szukaj w tym, jak obie firmy (BMW i Apple) reklamują swój produkt.
  • Odpowiedz
  • 3
@karmazynowyklaun: iPhone jest jednym z droższych, lepiej wykonanych i najlepiej reklamowanych smartfonów. W zamian oferuje bardzo dobra ergonomię i markę. Ja tam widze pewne podobieństwa do BMW w świecie motoryzacji.
  • Odpowiedz
@macq2309: o kolego, widzę, że apple wyprało ci mózg #!$%@? marketingiem. #!$%@? w ajfonach są: wykonanie, ergonomia i zamknięty system oraz kilka innych rzeczy, które spowodowały, że porzuciłem to gówno na korzyść innych producentów.
  • Odpowiedz
@macq2309: ciekawe, bo mi gta san andreas idzie bez problemu. A wam ponizej 4 nie chodzi.

Huehue. Moge zmieniac czcionki, klawiatury, launchery, nawet pasek powiadomien,. Wy mozecie tylko tapete i numer telefonu
  • Odpowiedz
@macq2309: Pewnie, że bym wybrał skodę. Pewnie, że wybrałbym cztery razy tanszego GTRa zamiast Ferrari. Wybrałbym też coś mocnego z androidem za połowę ceny zamiast iphona.

No ale ludzie którym potrzebne drogie przedłużenie penisa myślą inaczej. Współczuję.
  • Odpowiedz
@churagan: ale #boldupy to Ty taguj

Na jakiej podstawie twierdzisz, że potrzebuje sobie cokolwiek przedłużać - nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Wybrałem iPhona bo mnie stać i mi się podoba. Nie wiem kto potrzebuje znaczka Apple żeby sobie zapewnić pozycję czy cokolwiek innego co nie jest związane Z JEGO WŁASNĄ wygodą.
  • Odpowiedz
@macq2309: nie ma co pisać bo to są fanboje androida. Tylko problem w tym, że nie przyznają tego. Jak dla mnie świetnie to jest dla Apple bo cały czas o tym gadają myślą o tym i żyć nie mogą jak nie powiedzą ci, że GTA SA NIE DZIAŁA NIŻEJ NIŻ NA 4 ROZUMISZ NIE DZIAŁA. (pozdro @Mariusz_Drugi) Bo jak wiadomo telefon jest przede wszystkim do grania xD Mam
  • Odpowiedz
Jakoś w innych gałęziach rynku siedzą cicho, tylko znaczka Apple nie mogą znieść na telefonie.


@macq2309: Bo gimbusy to mogą sobie co najwyżej telefony kupować. Na auta to są jeszcze za młodzi.
  • Odpowiedz
@BojtaS: No właśnie. Po co mi status, jeśli mają to być tylko narzędzia lub zabawki? OP zaprzeczył. Jemu też nie chodzi o otoczkę ani status ( xD )

@macq2309: Potrzebujesz, bo inaczej byś nie zaczynał tej gównoburzy. A może to taka próba usprawiedliwienia słabego wyboru? Szukasz potwierdzenia swojej decyzji, żeby aż tak źle się z tym nie czuć?

Brzmisz jak typowy cebulak "mam bo mnie stać". Mnie też
  • Odpowiedz
  • 1
@churagan: mam bo mnie stać i nie lubie jak ktoś mi próbuje udowodnić jaki to #!$%@? wybór zrobiłem kupując iP.

Nie potrzebuje otoczki - pisałem dlaczego uwazam swój wybór za dobry a wy dalej o tym ze plastikowe androidy sa tańsze i maja zmienne czcionki (no shit!)
  • Odpowiedz
@churagan: rozumiem twój punkt widzenia ty mojego nie. Są ludzie dla których otoczka jest ważna, ale tacy jak ty uważają to za przedłużanie penisa. Wiadomo, że najlepiej jeździć Matizem i mieć Sagema wtedy każdy mówi 'cholera ten to ma potężnego #!$%@?'.
  • Odpowiedz
@macq2309: @churagan: @pestis: @Mariusz_Drugi: Wołam dużo osób żebyście wiedzieli jaka jest beka z ludzi którzy mają ból dupy o to jak ktoś wydaje swoje pieniądze.

P.S Największa wadą GTRa jest to, że to wciąż Nissan. Mimo wszystko wolałbym zapłacić więcej i jeździć Porsche/Ferrari czy jakimś Maseratim
  • Odpowiedz
  • 1
@xqwzyts: najlepsze jest to, ze niektórzy sa tak zaślepieni, ze mozesz byc osobą ktora odniosła sukces w życiu, zarabia sporo pieniędzy i ma głowę do interesów ale kupowanie iPhona dalej świadczy o tym ze "nie potrafisz wydawać hajsu, nawet mi Cie nie żal"
  • Odpowiedz